Wyszukaj spośród 8308 ogłoszeń o pracę

To ogłoszenie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Mistrz Produkcji

Data: 02-07-2018, do końca 44 dni
Lokalizacja:

DPM Sp. z o.o. jest firmą doradztwa personalnego, która od 20 lat wspiera przedsiębiorstwa w rekrutacji pracowników.

Razem z naszym Klientem -- firmą z branży przetwórstwa metali nieżelaznych, poszukujemy osoby zainteresowanej podjęciem pracy na stanowisku Mistrz Produkcji

Zakres obowiązków:

  • Organizacja prawidłowego przebiegu procesów produkcyjnych (obróbka aluminium)
  • Realizacja planów produkcyjnych
  • Nadzór nad procesem przygotowania produkcji
  • Optymalizacja produkcji pod kątem wydajności, jakości i kontroli kosztów
  • Nadzór nad pracą maszyn i urządzeń produkcyjnych oraz ich stanem technicznym
  • Kontrola zapotrzebowania na surowce
  • Zarządzanie podległym zespołem (10 osób)
  • Prowadzenie dokumentacji produkcyjnej (kart produkcyjnych)

Wymagania

  • Wykształcenie techniczne
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku, w branży metali nieżelaznych
  • Doświadczenie w kierowaniu pracą zespołu
  • Otwarty umysł, zdolności analityczne
  • Bardzo dobra umiejętność organizacji pracy
  • Znajomość programów: Symfonia oraz AutoCad
  • Znajomość programów MS Office

Firma oferuje:

  • Pracę na cały etat, w oparciu o umowę o pracę
  • Samodzielne stanowisko
  • Niezbędne narzędzia pracy

Branża: Łańcuch dostaw
Branża: Kontrola jakości
Branża: Przemysł / Produkcja
Branża: Pozostałe
Branża: Kadra zarządzająca / Management

Inne ogłoszenia pracodawcy

Elektryk

Siemianowice Śląskie, Polska

Pracownik Produkcji

Operator/ka wózków widłowych

Pracownik z Uprawnieniami MIG MAG

Praca w mieście

Warszawa 471
Wrocław 168
Kraków 142
Poznań 109
Zobacz więcej

Z nami rekrutują
Firmy, którym warto zaufać

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady

Ponad 70 proc. firm boi się split paymentu
Z badań wynika, iż ponad 70 proc. przedsiębiorców nie jest zainteresowanych
18/09/2018
Symboliczne podwyżki dla rządowych urzędników
W przyszłym roku rządowi urzędnicy będą mogli liczyć na symboliczną podwyżkę. Ma
17/09/2018
Wrzesień 2018 pod znakiem III Kongresu Pracy Tymczasowej
Już po raz trzeci odbędzie się impreza znana w szerszych kręgach jako Kongres Pracy
10/09/2018
Zobacz wszystkie