Wyszukaj spośród 18807 ogłoszeń o pracę

To ogłoszenie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Asystent/ka Administracyjny/a

Data: 02-07-2018, do końca 102 dni
Lokalizacja:

Dla naszego klienta, instytucji unijnej, pilnie poszukujemy kandydatów zainteresowanych pracą na stanowisku: Asystent/ka Administracyjny/a

Opis stanowiska
  • wsparcie działu w zadaniach administracyjnych,
  • organizacja spotkań i szkoleń,
  • organizacja podróży służbowych,
  • dbałość o prawidłowy obieg dokumentów,
  • monitorowanie płatności,
  • przygotowanie raportów.
Wymagania
  • doświadczenie w obszarze administracji,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2,
  • gotowość do szybkiego rozpoczęcia pracy (w ciągu 2 tygodni).
Oferujemy
  • możliwość zdobycia doświadczenia w organach administracji publicznej,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową na 3 miesiące z możliwością przedłużenia,
  • międzynarodowe środowisko pracy,
  • dogodna lokalizacja (w pobliżu stacji metra).

Szukasz pracy jako Asystent/ka Administracyjny/a

Oferta pracy na stanowisku: Asystent/ka Administracyjny/a w miejscowości: jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Asystent/ka Administracyjny/a Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady dla szukających pracy

Jak sprawdzić, czy pracodawca płaci ZUS za pracownika?
Zgłoszenie pracownika do ubezpieczeń oraz naliczanie i odprowadzanie za niego składek
28/10/2018
Jak radzić sobie ze stresem w pracy?
Szacuje się, że stres dotyczy 50-70% pracowników, a jest on najczęściej odpowiedzią
26/10/2018
WAB – Praca Marzeń – Tester
Niepokój recenzenta, czyli praca marzeń dla odważnych Gęsia skórka ma to do siebie,
10/10/2018
Zobacz wszystkie