Wyszukaj spośród 18554 ogłoszeń o pracę

To ogłoszenie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Tester IT

Data: 03-07-2018, do końca 100 dni
Lokalizacja:

Hays IT Contracting to nowoczesna firma zatrudniająca specjalistów IT z innowacyjnymi i rozwojowymi projektami.

Dla naszego klienta branży telekomunikacyjnej, aktualnie poszukujemy kandydatów zainteresowanych stanowiskiem Tester IT.

Opis stanowiska

Lokalizacja: Warszawa
Data rozpoczęcia: sierpień/wrzesień 2018
Rodzaj pracy: umowa B2B lub UZ -> UoP

Obowiązki:

  • Testowanie aplikacji wewnętrznych i zewnętrznych dla klienta wewnętrznego i klientów zewnętrznych
  • Codzienne tworzenie przypadków testowych
  • Sprawna komunikacja z deweloperami w celu polepszenia jakości testowania
  • Praca z różnorodnymi projektami które umożliwiają styczność z wieloma technologiami

Wymagania:

  • Co najmniej rok doświadczenia jako Tester Manualny
  • Praktyczna znajomość standardów ISTQB
  • Umiejętność posługiwania się narzędziami: Jira, Soapui
  • Rzetelność i kreatywność przy tworzeniu przypadków testowych i nowych procedur

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Benefity pozapłacowe: prywatna opieka medyczna Medicover, karta Multisport
  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy (7:00 – 11:00)
  • Możliwość pogłębienia doświadczenia zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na polskim rynku telekomunikacyjnym (firma międzynarodowa)

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady dla szukających pracy

Jak sprawdzić, czy pracodawca płaci ZUS za pracownika?
Zgłoszenie pracownika do ubezpieczeń oraz naliczanie i odprowadzanie za niego składek
28/10/2018
Jak radzić sobie ze stresem w pracy?
Szacuje się, że stres dotyczy 50-70% pracowników, a jest on najczęściej odpowiedzią
26/10/2018
WAB – Praca Marzeń – Tester
Niepokój recenzenta, czyli praca marzeń dla odważnych Gęsia skórka ma to do siebie,
10/10/2018
Zobacz wszystkie