Wyszukaj spośród 18746 ogłoszeń o pracę

To ogłoszenie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Inżynier procesu ds. nowych uruchomień

Data: 02-07-2018, do końca 100 dni
Lokalizacja:

Dla międzynarodowej firmy z branży produkcyjnej poszukujemy Kandydatów na stanowisko Inżynier procesu ds. nowych uruchomień

Zakres obowiązków:
  • Udział w projektach nowych uruchomień
  • Wdrażanie projektów związanych z uruchomieniem nowych linii oraz technologii produktu
  • Udział w opracowywaniu analiz kosztowych dla produktów, kalkulacji i kosztorysów projektowych
  • Analiza możliwości wykonawczych, potrzeb inwestycyjnych, mocy produkcyjnych
  • Udział w optymalizacji pracy maszyn i urządzeń
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej i instrukcji stanowisk pracy
  • Odpowiedzialność za PFMEA
Wymagania
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację ustną i pisemną
  • Doświadczenie na samodzielnym stanowisku związanym z wdrażaniem nowych produktów do produkcji seryjnej
  • Doświadczenie w planowaniu stanowisk pracy oraz współpracy z dostawcami
Oferujemy

  • samodzielnym stanowisku przy wdrażaniu nowych projektów
  • praca w międzynarodowym środowisku w rozpoznawalnej firmie produkcyjnej o ugruntowanej pozycji na rynku
  • praca w gronie ekspertów z obszaru inżynieryjnego
  • praca nad zaawansowanymi technologicznie produktami i rozwiązaniami
  • szeroki i wysokobudżetowy pakiet szkoleń
  • bogaty pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karta multisport, kursy językowe, szkolenia, finansowanie studiów podyplomowych)
  • możliwość podnoszenia kompetencji językowej dzięki zagranicznym podróżom służbowym i codziennemu kontaktowi z międzynarodowymi ekspertami z obszaru inżynieringu

Dodatkowe informacje

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz z dokładnym opisem zakresu obowiązków na poszczególnych stanowiskach.

Szukasz pracy jako Inżynier procesu ds. nowych uruchomień

Oferta pracy na stanowisku: Inżynier procesu ds. nowych uruchomień w miejscowości: jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy HAYS POLAND Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Inżynier procesu ds. nowych uruchomień Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady dla szukających pracy

Jak sprawdzić, czy pracodawca płaci ZUS za pracownika?
Zgłoszenie pracownika do ubezpieczeń oraz naliczanie i odprowadzanie za niego składek
28/10/2018
Jak radzić sobie ze stresem w pracy?
Szacuje się, że stres dotyczy 50-70% pracowników, a jest on najczęściej odpowiedzią
26/10/2018
WAB – Praca Marzeń – Tester
Niepokój recenzenta, czyli praca marzeń dla odważnych Gęsia skórka ma to do siebie,
10/10/2018
Zobacz wszystkie