Wyszukaj spośród 18746 ogłoszeń o pracę

To ogłoszenie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Ślusarz - Spawacz

Data: 03-07-2018, do końca 99 dni
Lokalizacja:

Twoja następna firma

Dla naszego Klienta, firmy z branży produkcji mleka dostarczającej zaawansowane rozwiązania dla farm, zlokalizowanej we Wrocławiu, poszukujemy Kandydatów na stanowisko Ślusarz - Spawacz.

Opis stanowiska

Twoje następne stanowisko
Do obowiązków na tym stanowisku należeć będzie:

  • Spawanie konstrukcji i poszczególnych elementów
  • Prace ślusarskie
  • Obrabianie blach
  • Przygotowanie do spawania
  • Szlif i polerowanie

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?
Od kandydatów oczekujemy

  • Doświadczenia na stanowisku spawacz
  • Znajomości narzędzi pneumatycznych i elektronarzędzi
  • Znajomości rysunku technicznego
  • Dyspozycyjności do pracy zmianowej
  • Umiejętności pracy w zespole

Co zyskujesz?
Nasz klient oferuje

  • umowę o pracę na pełen etat
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • + premia 15% z wynagrodzenia podstawowego
  • Karta Multisport
  • Prywatna opieka medyczna
  • Obiady pracownicze
  • Dostęp do automatów z przekąskami/napojami
  • Możliwość rozwoju zawodowego i szkolenia

Co powinieneś zrobić?

Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.
Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.

Oferujemy

Inne ogłoszenia pracodawcy

Spawacz

Wrocław, dolnośląskie

Specjalista ds. Rekrutacji

Kurier zakupów internetowych

DYREKTOR FINANSOWY/CZŁONEK ZARZĄDU

Praca w mieście

Warszawa 549
Wrocław 154
Kraków 109
Poznań 86
Zobacz więcej

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady dla szukających pracy

Jak sprawdzić, czy pracodawca płaci ZUS za pracownika?
Zgłoszenie pracownika do ubezpieczeń oraz naliczanie i odprowadzanie za niego składek
28/10/2018
Jak radzić sobie ze stresem w pracy?
Szacuje się, że stres dotyczy 50-70% pracowników, a jest on najczęściej odpowiedzią
26/10/2018
WAB – Praca Marzeń – Tester
Niepokój recenzenta, czyli praca marzeń dla odważnych Gęsia skórka ma to do siebie,
10/10/2018
Zobacz wszystkie