Wyszukaj spośród 18746 ogłoszeń o pracę

To ogłoszenie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Księgowy/a z komunikatywnym niemieckim

Data: 01-07-2018, do końca 101 dni
Lokalizacja:

Dla naszego Klienta, nowego Centrum Finansowego, zlokalizowanego w Katowicach poszukujemy kandydata na stanowisko Specjalisty ds. Księgowości.

Zadania na tym stanowisku obejmują m.in. kontakt z klientami wewnętrznymi -- spółkami obsługiwanymi w ramach centrum finansowo-księgowego, monitorowanie i procesowanie faktur jak również czynny udział w zamknięciach miesiąca. Dodatkowo, osoba na tym stanowisku będzie mogła uczestniczyć w usprawnianiu procesów jak również blisko współpracować z działem należności oraz księgi głównej.

Poszukujemy osób z pierwszym doświadczeniem w obszarze księgowości , znających język angielski oraz niemiecki na poziomie min. B1 (komunikatywnym). Dobrze rozwinięte zdolności interpersonalne, umiejętność pracy w zespole oraz dokładność są również niezbędne w pracy na tym stanowisku. Dodatkowym atutem będzie wykształcenie w dziedzinie księgowości lub finansów.

Nasz Klient oferuje możliwość rozwoju w rozwijającym się zespole w międzynarodowych strukturach oraz atrakcyjne wynagrodzenie z pakietem benefitów.


Oferta jest ważna jeszcze 101 dni


Szukasz pracy jako Księgowy/a z komunikatywnym niemieckim

Oferta pracy na stanowisku: Księgowy/a z komunikatywnym niemieckim w miejscowości: jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy HAYS POLAND Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Księgowy/a z komunikatywnym niemieckim Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady dla szukających pracy

Jak sprawdzić, czy pracodawca płaci ZUS za pracownika?
Zgłoszenie pracownika do ubezpieczeń oraz naliczanie i odprowadzanie za niego składek
28/10/2018
Jak radzić sobie ze stresem w pracy?
Szacuje się, że stres dotyczy 50-70% pracowników, a jest on najczęściej odpowiedzią
26/10/2018
WAB – Praca Marzeń – Tester
Niepokój recenzenta, czyli praca marzeń dla odważnych Gęsia skórka ma to do siebie,
10/10/2018
Zobacz wszystkie