Wyszukaj spośród 18554 ogłoszeń o pracę

To ogłoszenie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Manager ds. Zarządzania Energią i Automatyką Budynkową

Data: 01-07-2018, do końca 102 dni
Lokalizacja:

Dla naszego klienta, firmy Zalando - prowadzącej wiodącą w Europie platformę modową -- poszukujemy doświadczonych kandydatów na stanowisko Managera ds. Zarządzania Gospodarką Energetyczną i Automatyką Budynkową (BMS Manager), w Centrum Logistycznym pod Łodzią (Głuchów obok Tuszyna).

Jakie obowiązki czekają na Ciebie?
  • Przeprowadzanie odpowiedniej konfiguracji elementów systemu budynkowego BMS oraz zarządzania energią w Centrum Logistycznym będącym na etapie budowy
  • Nadzór nad ekonomicznym i odpowiednim zasilaniem wszystkich odbiorników energii
  • Zapewnianie poprawnego funkcjonowania i wizualizacji systemów budynkowych
  • Wdrażanie strategii optymalizacji zużycia energii przez urządzenia
  • Przygotowywanie raportów
Nasz Klient Oferuje:
  • Zdobędziesz ekscytujące doświadczenie pracy w międzynarodowej firmie, przy otwieraniu i rozbudowie nowego Centrum Logistycznego
  • Poznasz nowe technologie z zakresu inteligentnego budynku
  • Firma zapewnia umowę o pracę na pełen etat, atrakcyjne wynagrodzenie oraz szereg benefitów (prywatna opieka zdrowotna, karta Multisport, dofinansowanie do obiadów)
  • Wsparcie ze strony międzynarodowej społeczności ekspertów
  • Możliwość uczestnictwa w lekcjach języka angielskiego lub niemieckiego w godzinach pracy, a także rozwój zawodowy poprzez szkolenia i certyfikaty
Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?
  • Ukończone studia wyższe związane z techniką budynkową (BMS) lub zarządzaniem energią, lub wykształcenie i doświadczenie w zakresie inżynierii elektryczne (Automatyka/Energetyka/Elektryka/Elektrotechnika itp.).

  • Doświadczenie w zakresie techniki budynkowej BMS/BAS/zarządzania energią oraz przy instalacjach elektrycznych
  • Wiedzę i doświadczenie w zakresie obsługi zautomatyzowanych systemów techniki budynkowej (opartych o protokoły sieciowe i systemy magistralowe)
  • Język angielski na poziomie komunikatywnym, bardzo dobra znajomość języka polskiego
  • Znajomość oprogramowania MS Office
  • Zdolności organizacyjne, zorientowanie na osiąganie wyznaczonych celów,

Dodatkowe informacje

Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.
Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.

Szukasz pracy jako Manager ds. Zarządzania Energią i Automatyką Budynkową

Oferta pracy na stanowisku: Manager ds. Zarządzania Energią i Automatyką Budynkową w miejscowości: jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy HAYS POLAND Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Manager ds. Zarządzania Energią i Automatyką Budynkową Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady dla szukających pracy

Jak sprawdzić, czy pracodawca płaci ZUS za pracownika?
Zgłoszenie pracownika do ubezpieczeń oraz naliczanie i odprowadzanie za niego składek
28/10/2018
Jak radzić sobie ze stresem w pracy?
Szacuje się, że stres dotyczy 50-70% pracowników, a jest on najczęściej odpowiedzią
26/10/2018
WAB – Praca Marzeń – Tester
Niepokój recenzenta, czyli praca marzeń dla odważnych Gęsia skórka ma to do siebie,
10/10/2018
Zobacz wszystkie