Wyszukaj spośród 18536 ogłoszeń o pracę

To ogłoszenie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Kontroler jakości

Data: 30-06-2018, do końca 108 dni
Lokalizacja:

Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Obecnie dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osób na stanowisko Kontroler jakości

Opis stanowiska
  • Kontrola wzrokowa
  • Obsługa narzędzi kontrolno-pomiarowych
  • Wpisywanie danych do systemu
Wymagania
  • Zdolności manualne
  • Spostrzegawczość
  • Szybkie i łatwe przyswajanie wiedzy
  • Znajomość obsługi komputera
  • Doświadczenie w kontroli wzrokowej w firmach produkcyjnych (ewentualnie bogate doświadczenie na produkcji)
Oferujemy
  • Umowa o pracę tymczasową z realną szansą na zatrudnienie bezpośrednio przez Klienta
  • Atrakcyjna stawka godzinowa oraz możliwość zdobycia premii
  • Pełne przeszkolenie na stanowisku pracy
  • Praca w komfortowych i czystych warunkach (klimatyzowana hala, brak dostępu do chemii, brak dźwigania)
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy
  • Pakiet benefitów (m.in. karta Multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe)
  • Lokalizacja: Wróblowice (okolice Środy Śląskiej)
  • Opieka i wsparcie konsultanta Manpower w procesie rekrutacji i zatrudnienia

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady dla szukających pracy

Jak sprawdzić, czy pracodawca płaci ZUS za pracownika?
Zgłoszenie pracownika do ubezpieczeń oraz naliczanie i odprowadzanie za niego składek
28/10/2018
Jak radzić sobie ze stresem w pracy?
Szacuje się, że stres dotyczy 50-70% pracowników, a jest on najczęściej odpowiedzią
26/10/2018
WAB – Praca Marzeń – Tester
Niepokój recenzenta, czyli praca marzeń dla odważnych Gęsia skórka ma to do siebie,
10/10/2018
Zobacz wszystkie