Wyszukaj spośród 8402 ogłoszeń o pracę

To ogłoszenie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Operator wózka widłowego

Data: 30-06-2018, do końca 48 dni
Lokalizacja:

Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Obecnie dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osób na stanowisko Operator wózka widłowego

Opis stanowiska

  • Obsługa wózków widłowych
  • Przyjmowanie dostaw
  • Załadunek i rozładunek towaru
  • Praca ze skanerem i programem magazynowym

Wymagania

  • Uprawnienia na wózki widłowe
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym lub 4-brygadowym

Oferujemy

  • Umowa o pracę tymczasową z realną szansą na zatrudnienie bezpośrednio przez Klienta
  • Bezpłatny dojazd z Wrocławia autobusem pracowniczym
  • Atrakcyjna stawka godzinowa + dodatki za pracę w systemie zmianowym
  • Bogaty pakiet socjalny (m.in. dofinansowanie posiłków, możliwość wykupienia karty Multisport i opieki medycznej)

Branża: Łańcuch dostaw
Branża: Praca fizyczna
Branża: Przemysł / Produkcja
Branża: Pozostałe
Branża: Magazyn

Inne ogłoszenia pracodawcy

Magazynier

Bielany Wrocławskie, Polska

Mechatronik

Praca w mieście

Warszawa 473
Wrocław 169
Kraków 140
Poznań 109
Zobacz więcej

Z nami rekrutują
Firmy, którym warto zaufać

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady

Zobacz wszystkie