Wyszukaj spośród 8402 ogłoszeń o pracę

To ogłoszenie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Operator maszyn CNC

Data: 30-06-2018, do końca 48 dni
Lokalizacja:

Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Obecnie dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osób na stanowisko Operator maszyn CNC

Opis stanowiska

  • Obsługa maszyn sterowanych numerycznie - tokarek, frezarek, szlifierek
  • Praca na oprogramowaniu Sinumerik oraz Fanuc
  • Przezbrajanie maszyn i ustawianie narzędzi geometrii
  • Kontrola jakości detalu przy użyciu narzędzi pomiarowych

Wymagania

  • Mile widziane doświadczenie jako operator maszyn CNC
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Obsługa przyrządów pomiarowych
  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym i 4-brygadowym
  • Wysoka motywacja do podjęcia pracy

Oferujemy

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia - możliwość negocjacji stawki
  • Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku z branży hydrauliki siłowej
  • Pełne przeszkolenie na stanowisku pracy
  • Umowa o pracę tymczasową z realną szansą na zatrudnienie bezpośrednio przez Klienta
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy
  • Pakiet benefitów (m.in. karta Multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe)
  • Atrakcyjna lokalizacja miejsca pracy (okolice Pilczyc)
  • Opieka i wsparcie Konsultanta Manpower w procesie rekrutacji i zatrudnienia

Branża: Praca fizyczna
Branża: Przemysł / Produkcja
Branża: Pozostałe

Z nami rekrutują
Firmy, którym warto zaufać

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady

Zobacz wszystkie