Wyszukaj spośród 18670 ogłoszeń o pracę

To ogłoszenie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Operator wózka widłowego

Data: 01-07-2018, do końca 101 dni
Lokalizacja:

Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Obecnie dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osób na stanowisko: Operator wózka widłowego

Opis stanowiska
  • Przemieszczanie towaru w magazynie
  • Obsługa wózka widłowego wysokiego składowania
  • Kompletacja zamówień zgodnie ze specyfikacją
  • Załadunek/ rozładunek towaru
  • Praca na komputerze magazynowym
Wymagania
  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych
  • Aktualne badania psychotechniczne
  • Dyspozycyjność
Oferujemy
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie 20 zł brutto/godz. + premie (miesięczna wydajnościowa do 800 zł brutto, kwartalna frekwencyjna 600 zł brutto)
  • Praca w systemie zmianowym
  • Możliwość bezpośredniego zatrudnienia w firmie
  • Dofinansowany dojazd z Sochaczewa i Skierniewic
  • Benefity tj. karta Multisport, ubezpieczenie Medicover, posiłki

Szukasz pracy jako Operator wózka widłowego

Oferta pracy na stanowisku: Operator wózka widłowego w miejscowości: jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy MANPOWERGROUP Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Operator wózka widłowego Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady dla szukających pracy

Jak sprawdzić, czy pracodawca płaci ZUS za pracownika?
Zgłoszenie pracownika do ubezpieczeń oraz naliczanie i odprowadzanie za niego składek
28/10/2018
Jak radzić sobie ze stresem w pracy?
Szacuje się, że stres dotyczy 50-70% pracowników, a jest on najczęściej odpowiedzią
26/10/2018
WAB – Praca Marzeń – Tester
Niepokój recenzenta, czyli praca marzeń dla odważnych Gęsia skórka ma to do siebie,
10/10/2018
Zobacz wszystkie