Wyszukaj spośród 8402 ogłoszeń o pracę

To ogłoszenie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Operator wózka widłowego

Data: 01-07-2018, do końca 47 dni
Lokalizacja:

Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Obecnie dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osób na stanowisko: Operator wózka widłowego

Opis stanowiska

  • Przemieszczanie towaru w magazynie
  • Obsługa wózka widłowego wysokiego składowania
  • Kompletacja zamówień zgodnie ze specyfikacją
  • Załadunek/ rozładunek towaru
  • Praca na komputerze magazynowym

Wymagania

  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych
  • Aktualne badania psychotechniczne
  • Dyspozycyjność

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie 20 zł brutto/godz. + premie (miesięczna wydajnościowa do 800 zł brutto, kwartalna frekwencyjna 600 zł brutto)
  • Praca w systemie zmianowym
  • Możliwość bezpośredniego zatrudnienia w firmie
  • Dofinansowany dojazd z Sochaczewa i Skierniewic
  • Benefity tj. karta Multisport, ubezpieczenie Medicover, posiłki

Branża: Łańcuch dostaw
Branża: Praca fizyczna
Branża: Transport / Spedycja
Branża: Pozostałe
Branża: Magazyn

Z nami rekrutują
Firmy, którym warto zaufać

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady

Zobacz wszystkie