Wyszukaj spośród 8308 ogłoszeń o pracę

To ogłoszenie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Pomocnik Operatora - Pracownik produkcji

Data: 01-07-2018, do końca 45 dni
Lokalizacja:

PARETTi Rekrutacja - tworzona przez Zespół Specjalistów wspierających procesy rekrutacyjne Agencja Doradztwa Personalnego, o numerze wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia 9838, poszukuje dla swojego Klienta osoby do pracy na stanowisku: Pomocnik Operatora - Pracownik produkcji

Opis stanowiska

  • Zapewnienie ciągłości produkcji
  • Zabezpieczenie produkcji we właściwą ilość nadawacza struktury
  • Wsparcie kontroli jakości: sortowanie i etykietowanie palet, markowanie wad
  • Czyszczenie maszyn podczas przezbrojeń zgodnie z regulaminem
  • Dbanie o stanowisko pracy

Wymagania

  • Podstawowa znajomość obsługi komputera
  • Gotowość do pracy w systemie 4 brygadowym
  • Dyspozycyjność
  • Chęć nauki i motywacja do pracy
  • Sumienność

Oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej firmie
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + dodatki za dyspozycyjność w wysokości 700 PLN brutto + premie
  • Pracę od zaraz dla osób bez doświadczenia zawodowego z możliwością przyuczenia
  • Pracę w systemie 4 brygadowym
  • Pracę bez presji, w przyjaznej atmosferze
  • Możliwość awansu i podwyżek

Branża: Łańcuch dostaw
Branża: Kontrola jakości
Branża: Praca fizyczna
Branża: Przemysł / Produkcja
Branża: Pozostałe

Z nami rekrutują
Firmy, którym warto zaufać

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady

Ponad 70 proc. firm boi się split paymentu
Z badań wynika, iż ponad 70 proc. przedsiębiorców nie jest zainteresowanych
18/09/2018
Symboliczne podwyżki dla rządowych urzędników
W przyszłym roku rządowi urzędnicy będą mogli liczyć na symboliczną podwyżkę. Ma
17/09/2018
Wrzesień 2018 pod znakiem III Kongresu Pracy Tymczasowej
Już po raz trzeci odbędzie się impreza znana w szerszych kręgach jako Kongres Pracy
10/09/2018
Zobacz wszystkie