Wyszukaj spośród 18670 ogłoszeń o pracę

To ogłoszenie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Pracownik transportu

Data: 01-07-2018, do końca 100 dni
Lokalizacja:

PARETTi Rekrutacja - tworzona przez Zespół Specjalistów wspierających procesy rekrutacyjne Agencja Doradztwa Personalnego, o numerze wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia 9838, poszukuje dla swojego Klienta osoby do pracy na stanowisku:Pracownik transportu

Opis stanowiska
  • rozładunek i załadunek towaru do pakowania wyrobów gotowych, opakowań, produktów promocyjnych
  • załadunek przepakowanych palet
  • foliowanie palet
  • prace porządkowe w dziale
  • udział w działaniach usprawniających proces przepakowywania wyrobu
  • zachowanie standardów bezpieczeństwa, jakości, ochrony środowiska

Wymagania
  • chęć do podjęcia stałej współpracy
  • odpowiedzialność
  • zaangażowanie
  • uprawnienia na wózek widłowy lub chęć do ich wyrobienia przez rozpoczęciem zatrudnienia
  • wykształcenie zawodowe lub średnie: techniczne, mechaniczne, spożywcze
  • mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie
  • umiejętność pracy w zespole, nastawienie na rezultat
  • operatywnośc, spostrzegawczość
  • mile widziana książeczka sanitarno-epidemiologiczna
Oferujemy
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Stabilne zatrudnienie
  • System pracy czterobrygadowy- 6-14, 14-22, 22-6
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + premie + dofinansowanie dojazdów do pracy
  • Pakiet socjalny- Karta Luxmed, Karta Multisport
  • Możliwość rozwoju
  • Prace od zaraz
Dodatkowe informacje
  • Jeżeli nie posiadasz uprawnień na wózki widłowe, nic straconego, wystarczy że zrobisz uprawnienia i przepracujesz 3 miesiące a firma zwróci Ci koszty ich wykonania
  • Zadzwoń: 500 807 111
  • Napisz: daria.szkudlarek@paretti.pl

Szukasz pracy jako Pracownik transportu

Oferta pracy na stanowisku: Pracownik transportu w miejscowości: jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Paretti Agencja Doradztwa Personalnego lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Pracownik transportu Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady dla szukających pracy

Jak sprawdzić, czy pracodawca płaci ZUS za pracownika?
Zgłoszenie pracownika do ubezpieczeń oraz naliczanie i odprowadzanie za niego składek
28/10/2018
Jak radzić sobie ze stresem w pracy?
Szacuje się, że stres dotyczy 50-70% pracowników, a jest on najczęściej odpowiedzią
26/10/2018
WAB – Praca Marzeń – Tester
Niepokój recenzenta, czyli praca marzeń dla odważnych Gęsia skórka ma to do siebie,
10/10/2018
Zobacz wszystkie