Wyszukaj spośród 8398 ogłoszeń o pracę

To ogłoszenie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Praca biurowa dla studentki lub absolwentki studiów

Lokalizacja:
Data: 29-06-2018, do końca 53 dni

Opis stanowiska

Agencja Pracy The Perfect Match poszukuje studentki lub absolwentki studiów do pracy biurowej. W skład obowiązków należeć będzie prowadzenie rekrutacji pracowników, zamieszczanie ogłoszeń o pracę, prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych etc. Nie wymagamy doświadczenia na proponowanym stanowisku pracy, jest możliwość przyuczenia.

Osoby zainteresowane prosimy o składanie CV z dopiskiem PRACA BIUROWA na adres: info@theperfectmatch.pl LUB kontakt telefoniczny w dni robocze pod numerem 61 820 55 50.

Wymagania
  • znajomość języka angielskiego w stopniu min. komunikatywnym
  • znajomość pakietu Microsoft Office
Oferujemy
  • dobre warunki pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju osobistego

Elastyczne godziny pracy

Przyjazna atmosfera

Sprzęt do pracy
Wymagane języki

angielski

Branża: Administracja biurowa
Branża: Human Resources / Zasoby ludzkie
Branża: Marketing
Branża: Praktyki / Staże / Dla Studenta

Osoba odpowiedzialna za rekrutację

Starszy Specjalista ds. Rekrutacji

info@tpmwork.com

+48618205550

KRAZ: 2318

Inne ogłoszenia pracodawcy

Praca w mieście

Warszawa 473
Wrocław 169
Kraków 140
Poznań 109
Zobacz więcej

Z nami rekrutują
Firmy, którym warto zaufać

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady

Zobacz wszystkie