Wyszukaj spośród 8942 ogłoszeń o pracę

Administrator danych z j. angielskim
Data: 01-07-2018, do końca 25 dni
Lokalizacja: Poznań , wielkopolskie

Opis stanowiska
Dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko: Administrator danych z językiem angielskim Miejsce pracy: Poznań Obowiązki na tym stanowisku: - Praca z bazą danych: dokonywanie analiz, wyciąganie wniosków - Aktualizacja danych w języku angielskim - Obsługa pracowników w języku angielskim - Realizacja projektów zespołowych - Wykonywanie transakcji finansowych oraz administracyjnych - Kontakt z oddziałami firmy w innych krajach
Wymagania
- Biegła znajomość języka angielskiego (min. C1) - Wykształcenie wyższe lub studenci dyspozycyjni do pracy na pełen etat - Umiejętności analityczne - Komunikatywność, umiejętność pracy w grupie - Bardzo dobra znajomość pakietu Office - Bardzo dobra organizacja pracy
Oferujemy
- Stabilne zatrudnienie - Bogaty pakiet benefitów - Praca w międzynarodowym zepsole - Codzienny kontakt z językiem angielskim - Komfortowe warunki pracy w centrum Poznania - Bony, upominki

Branża: Pozostałe

Informacje o pracodawcy

Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o.

Praca w mieście

Cały kraj 1143
Warszawa 763
Wrocław 187
Kraków 187
Poznań 149
Zobacz więcej

Z nami rekrutują
Firmy, którym warto zaufać