Wyszukaj spośród 8308 ogłoszeń o pracę

To ogłoszenie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Elektromonter

Data: 01-07-2018, do końca 46 dni
Lokalizacja:

Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Obecnie dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osób na stanowisko: Elektromonter

Opis stanowiska

  • Montaż urządzeń elektrycznych i energetycznych

Wymagania

  • Wykształcenie średnie techniczne lub zawodowe
  • Doświadczenie w montażu urządzeń elektrycznych i energetycznych (znajomość procesów ręcznego, gniazdowo-liniowego montażu z wykorzystaniem zmechanizowanych urządzeń stanowiskowych, procesów kontroli i badań)
  • Znajomość obsługi komputera
  • Zdolności manualne
  • Umiejętność współpracy w grupie
  • Świadectwo kwalifikacyjne URE typu G-1E (urządzenia, instalacje i sieci o napięciu znamionowym powyżej 1 kV)
  • Dyspozycyjność, dobry stan zdrowia

Oferujemy

  • Umowa o pracę (opłacamy składki ZUS, gwarantujemy urlop i świadczenia)
  • Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie - 3000 - 3500 zł brutto
  • Możliwość nawiązania długofalowej współpracy i rozwoju
  • Praca w dogodnej lokalizacji
  • Karta Multisport
  • Ubezpieczenie na życie PZU
  • Prywatna opieka medyczna Medicover
  • Wiele innych benefitów z programu Manpower Premium (np. zniżki na pizzę, zniżki do parków wodnych, zniżki do SPA i inne)

Branża: Energetyka
Branża: Inżynieria
Branża: Praca fizyczna
Branża: Przemysł / Produkcja
Branża: Pozostałe

Z nami rekrutują
Firmy, którym warto zaufać

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady

Ponad 70 proc. firm boi się split paymentu
Z badań wynika, iż ponad 70 proc. przedsiębiorców nie jest zainteresowanych
18/09/2018
Symboliczne podwyżki dla rządowych urzędników
W przyszłym roku rządowi urzędnicy będą mogli liczyć na symboliczną podwyżkę. Ma
17/09/2018
Wrzesień 2018 pod znakiem III Kongresu Pracy Tymczasowej
Już po raz trzeci odbędzie się impreza znana w szerszych kręgach jako Kongres Pracy
10/09/2018
Zobacz wszystkie