Wyszukaj spośród 18536 ogłoszeń o pracę

To ogłoszenie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Młodszy Specjalista ds. zaopatrzenia

Data: 29-06-2018, do końca 108 dni
Lokalizacja:

Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Obecnie dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osób na stanowisko Młodszy Specjalista ds. zaopatrzenia

Opis stanowiska
  • Analiza prognoz sprzedaży i produkcji pod kątem przyszłego zapotrzebowania na materiały i usługi
  • Tworzenie zamówień na materiały i usługi w systemie SAP oraz przekazywanie ich dostawcom
  • Wprowadzanie i aktualizacja danych związanych z zakupami i zapasami w systemie SAP (zamówienia, dane podstawowe materiałów, dane podstawowe dostawców, rekordy informacyjne zaopatrzenia)
  • Dostarczanie dodatkowych informacji związanych z zakupami i zapasami zainteresowanym komórkom organizacyjnym, opracowywanie zestawień, analiz i raportów
  • Zgłaszanie stwierdzonych wszelkiego rodzaju nieprawidłowości w zakresie gospodarki materiałowej
  • Współpraca z innymi pracownikami i komórkami organizacyjnymi w związku z procesami realizowanymi w zakładzie
Wymagania
  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki logistyka, ekonomia) lub w trakcie studiów
  • Doświadczenie w pracy na danym stanowisku - minimum pół roku
  • Dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację w międzynarodowym środowisku
  • Mile widziana znajomość programu SAP
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy własnej
Oferujemy
  • Realne możliwości rozwoju
  • Zatrudnienie w międzynarodowej firmie
  • Umowa o pracę tymczasową
  • Możliwość skorzystania z pakietu benefitów ManpowerPremium (karta Multisport, Medicover, ubezpieczenie grupowe)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Miła atmosfera w pracy

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady dla szukających pracy

Jak sprawdzić, czy pracodawca płaci ZUS za pracownika?
Zgłoszenie pracownika do ubezpieczeń oraz naliczanie i odprowadzanie za niego składek
28/10/2018
Jak radzić sobie ze stresem w pracy?
Szacuje się, że stres dotyczy 50-70% pracowników, a jest on najczęściej odpowiedzią
26/10/2018
WAB – Praca Marzeń – Tester
Niepokój recenzenta, czyli praca marzeń dla odważnych Gęsia skórka ma to do siebie,
10/10/2018
Zobacz wszystkie