Wyszukaj spośród 8308 ogłoszeń o pracę

To ogłoszenie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Młodszy Specjalista ds. zaopatrzenia

Data: 29-06-2018, do końca 48 dni
Lokalizacja:

Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Obecnie dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osób na stanowisko Młodszy Specjalista ds. zaopatrzenia

Opis stanowiska

  • Analiza prognoz sprzedaży i produkcji pod kątem przyszłego zapotrzebowania na materiały i usługi
  • Tworzenie zamówień na materiały i usługi w systemie SAP oraz przekazywanie ich dostawcom
  • Wprowadzanie i aktualizacja danych związanych z zakupami i zapasami w systemie SAP (zamówienia, dane podstawowe materiałów, dane podstawowe dostawców, rekordy informacyjne zaopatrzenia)
  • Dostarczanie dodatkowych informacji związanych z zakupami i zapasami zainteresowanym komórkom organizacyjnym, opracowywanie zestawień, analiz i raportów
  • Zgłaszanie stwierdzonych wszelkiego rodzaju nieprawidłowości w zakresie gospodarki materiałowej
  • Współpraca z innymi pracownikami i komórkami organizacyjnymi w związku z procesami realizowanymi w zakładzie

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki logistyka, ekonomia) lub w trakcie studiów
  • Doświadczenie w pracy na danym stanowisku - minimum pół roku
  • Dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację w międzynarodowym środowisku
  • Mile widziana znajomość programu SAP
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy własnej

Oferujemy

  • Realne możliwości rozwoju
  • Zatrudnienie w międzynarodowej firmie
  • Umowa o pracę tymczasową
  • Możliwość skorzystania z pakietu benefitów ManpowerPremium (karta Multisport, Medicover, ubezpieczenie grupowe)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Miła atmosfera w pracy

Branża: Administracja biurowa
Branża: Finanse / Księgowość
Branża: Łańcuch dostaw
Branża: Kontrola jakości
Branża: Przemysł / Produkcja
Branża: Sprzedaż
Branża: Transport / Spedycja

Inne ogłoszenia pracodawcy

Pracownik produkcji

Aleksandrów Łódzki, Polska

Referent ds. logistyki

Pakowacz

Łódź, Polska

Praca w mieście

Warszawa 471
Wrocław 168
Kraków 142
Poznań 109
Zobacz więcej

Z nami rekrutują
Firmy, którym warto zaufać

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady

Ponad 70 proc. firm boi się split paymentu
Z badań wynika, iż ponad 70 proc. przedsiębiorców nie jest zainteresowanych
18/09/2018
Symboliczne podwyżki dla rządowych urzędników
W przyszłym roku rządowi urzędnicy będą mogli liczyć na symboliczną podwyżkę. Ma
17/09/2018
Wrzesień 2018 pod znakiem III Kongresu Pracy Tymczasowej
Już po raz trzeci odbędzie się impreza znana w szerszych kręgach jako Kongres Pracy
10/09/2018
Zobacz wszystkie