Wyszukaj spośród 18536 ogłoszeń o pracę

To ogłoszenie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Operator wózka widłowego

Data: 01-07-2018, do końca 107 dni
Lokalizacja:

Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Obecnie dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osób na stanowisko:Operator wózka widłowego

Opis stanowiska
  • Obsługa wózków jezdniowych
  • Dowożenie komponentów na produkcję
  • Załadunki/ rozładunki towaru na magazynie
Wymagania
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Uprawnienia do obsługi wózków jezdniowych
Oferujemy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + premie
  • Pakiet Manpower Premium (m.in. karta sportowa, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe)
  • Praca w systemie zmianowym
  • Stabilne zatrudnienie
  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy
Dodatkowe informacje

Oferta dotyczy pracy tymczasowej
Tel: 662 090 600

Zachęcamy do przesyłania CV za pośrednictwem portalu oraz zapraszamy do biura przy ul. Dąbrowskiego 238 wejście od ul. Technicznej.

Szukasz pracy jako Operator wózka widłowego

Oferta pracy na stanowisku: Operator wózka widłowego w miejscowości: jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy MANPOWERGROUP Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Operator wózka widłowego Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady dla szukających pracy

Jak sprawdzić, czy pracodawca płaci ZUS za pracownika?
Zgłoszenie pracownika do ubezpieczeń oraz naliczanie i odprowadzanie za niego składek
28/10/2018
Jak radzić sobie ze stresem w pracy?
Szacuje się, że stres dotyczy 50-70% pracowników, a jest on najczęściej odpowiedzią
26/10/2018
WAB – Praca Marzeń – Tester
Niepokój recenzenta, czyli praca marzeń dla odważnych Gęsia skórka ma to do siebie,
10/10/2018
Zobacz wszystkie