Wyszukaj spośród 20347 ogłoszeń o pracę

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Kierowca C+E

Data: 01-07-2018, do końca 128 dni
Lokalizacja:

PARETTi Rekrutacja dla Naszego klienta poszukujemy osoby na stanowisko: Kierowca C+E

Opis stanowiska
  • praca na terenie Polski lub na terenie danego województwa
  • przewóz produktów
  • dbanie o czystość w samochodzie
  • obsługa naczepy
  • kompletowanie dokumentów przewozowych
Wymagania
  • prawo jazdy kategorii C+E
  • karta kierowcy
  • mile widziane uprawnienia HDS
  • dyspozycyjność od poniedziałku do piątku
Oferujemy

Oferujemy:

  • Pracę w dużej, stabilnej firmie transportowej
  • Stabilne zatrudnienie- umowa o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie !!!
  • Możliwość rozwoju
  • Wolne weekendy
Dodatkowe informacje

Dodatkowe informację:

  • praca stała!
  • dużo zleceń!
  • praca od zaraz!
  • odpowiadamy na każde zgłoszenie!
  • DZWOŃ-  500 487 111
  • PISZ- daria.szkudlarek@paretti.pl

Szukasz pracy jako Kierowca C+E

Oferta pracy na stanowisku: Kierowca C+E w miejscowości: jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Paretti Agencja Doradztwa Personalnego lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Kierowca C+E Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Kierowca C+E, praca w dopasowana do Twoich wymagań.Paretti Agencja Doradztwa Personalnego praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady dla szukających pracy

Optymistyczniej na rynku pracy
            W ostatnich miesiącach na rynku pracy wieje nieukrywanym
10/12/2018
Wyższa pensja minimalna od stycznia 2019 r.
Początek przyszłego roku przyniesie dużo pozytywnych zmian na rynku pracy.
07/12/2018
Coraz więcej pracowników ze wschodu na polskim rynku pracy
            W ostatnich miesiącach możemy zaobserwować coraz większą
06/12/2018
Zobacz wszystkie