Wyszukaj spośród 18706 ogłoszeń o pracę

To ogłoszenie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Asystent Inżyniera produkcji

Data: 01-07-2018, do końca 109 dni
Lokalizacja:

Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Obecnie dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osób na stanowisko:Asystent Inżyniera produkcji

Opis stanowiska
  • Analizowanie efektywności linii produkcyjnych
  • Wsparcie przy tworzeniu rozwiązań dotyczących planowania i organizacji pracy na produkcji
  • Monitorowanie i analiza strat wydajności linii produkcyjnych
  • Wsparcie przy wdrażaniu rozwiązań zwiększających wydajność linii produkcyjnych
  • Pomoc przy planowaniu pracy uwzględniając przepływ materiałów i współpracowników
  • Wsparcie przy planowaniu i realizacji działań mających na celu zredukować poziom nadużyć na linii produkcyjnej
Wymagania
  • Znajomość języka angielskiego - w piśmie oraz mowie
  • Znajomość programu Excel
  • Wiedza z zakresu procesów produkcji
  • Otwartość, komunikatywność, asertywność, umiejętność budowania relacji, dążenie do rezultatów
  • Absolwent / student kierunku Inżynieria Produkcji lub podobnych
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
Oferujemy
  • Zatrudnienie w międzynarodowej firmie w oparciu o umowę o pracę
  • Praca w godzinach 8:00 - 16:00 od pon. - pt.
  • Interesująca i pełna wyzwań praca
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Inne ogłoszenia pracodawcy

HR Recruitment Coordinator

Warszawa, mazowieckie

Operator maszyn i urządzeń

Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie

Elektromechanik

Stefanowo, mazowieckie

Inżynier Procesu

Praca w mieście

Warszawa 559
Wrocław 146
Kraków 119
Poznań 102
Zobacz więcej

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady dla szukających pracy

Ile lat pracy do emerytury?
Jaki należy posiadać staż pracy, by otrzymać emeryturę? Czy minimalna kwota
20/11/2018
Co bada lekarz medycyny pracy?
Obowiązek poddania się badaniom lekarskim dotyczy każdej osoby zatrudnionej na
20/11/2018
Jak sprawdzić, czy pracodawca płaci ZUS za pracownika?
Zgłoszenie pracownika do ubezpieczeń oraz naliczanie i odprowadzanie za niego składek
28/10/2018
Zobacz wszystkie