Wyszukaj spośród 8402 ogłoszeń o pracę

To ogłoszenie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Asystentka zarządu

Data: 01-07-2018, do końca 46 dni
Lokalizacja:

PARETTi Rekrutacja dla Naszego Klienta poszukujemy kandydata na stanowisko: Asystentka zarządu

Opis stanowiska

  • Weryfikacja i zarządzanie korespondencją
  • Organizacja spotkań oraz wyjazdów służbowych
  • Tłumaczenie dokumentów oraz korespondencji biurowej
  • Rozliczanie kosztów delegacji
  • Koordynowanie procesów administracyjno - organizacyjnych

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie atutem
  • Wykształcenie wyższe
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Dobra umiejętność obsługi pakietu Office
  • Dobra organizacja pracy, motywacja oraz dynamizm

Oferujemy

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Stabilne zatrudnienie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju

Branża: Administracja biurowa
Branża: Pozostałe
Branża: Kadra zarządzająca / Management

Z nami rekrutują
Firmy, którym warto zaufać

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady

Zobacz wszystkie