Wyszukaj spośród 8308 ogłoszeń o pracę

To ogłoszenie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Blacharz- lakiernik samochodowy

Data: 01-07-2018, do końca 45 dni
Lokalizacja:

PARETTi Rekrutacja - tworzona przez Zespół Specjalistów wspierających procesy rekrutacyjne Agencja Doradztwa Personalnego, o numerze wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia 9838, poszukuje dla swojego Klienta osoby do pracy na stanowisku: Blacharz- lakiernik samochodowy

Opis stanowiska

  • wykonywanie prac blacharskich
  • naprawa uszkodzeń, wgnieceń, wymiana lub demontaż uszkodzonych elementów

Wymagania

  • Umiejętność planowania i dobra organizacja pracy
  • Doświadczenie na stanowisku blacharza
  • Dokładność, solidność, rzetelność

Oferujemy

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Stabilne zatrudnienie- umowa o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Profesjonalne narzędzia pracy
  • Możliwość rozwoju
Dodatkowe informacje

Dodatkowe informacje:

  • praca od zaraz!
  • Super zarobki!
  • Kontakt: 500 487 111, daria.szkudlarek@paretti.pl

Branża: Praca fizyczna
Branża: Pozostałe
Branża: Motoryzacja

Z nami rekrutują
Firmy, którym warto zaufać

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady

Ponad 70 proc. firm boi się split paymentu
Z badań wynika, iż ponad 70 proc. przedsiębiorców nie jest zainteresowanych
18/09/2018
Symboliczne podwyżki dla rządowych urzędników
W przyszłym roku rządowi urzędnicy będą mogli liczyć na symboliczną podwyżkę. Ma
17/09/2018
Wrzesień 2018 pod znakiem III Kongresu Pracy Tymczasowej
Już po raz trzeci odbędzie się impreza znana w szerszych kręgach jako Kongres Pracy
10/09/2018
Zobacz wszystkie