Wyszukaj spośród 21364 ogłoszeń o pracę

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Elektromechanik samochodów osobowych oraz ciężarowych (Belgia)

Data: 28-06-2018, do końca 144 dni
Lokalizacja: Hasselt , Belgia

Dla naszego klienta, znanej na belgijskim rynku firmy działającej w przemyśle samochodowym, poszukujemy chętnych do pracy na stanowisku Elektromechanik samochodów osobowych oraz ciężarowych (Belgia)

Zakres obowiązków:
  • Diagnozowanie usterek, praca z narzędziem diagnostycznym
  • Naprawy mechaniczne i elektryczne samochodów osobowych oraz ciężarowych różnych marek (naprawy skrzyń biegów, pomp paliwa, zawieszeń, ABS, EBS, nawigacji, itd.)
  • Wymiana płynów, lamp, itp.
  • Serwisowanie pojazdów
Wymagania
  • Min. 5 lat doświadczenia w zawodzie elektromechanika samochodów osobowych
  • Umiejętność diagnozowania i naprawiania usterek mechanicznych, elektrycznych w samochodach różnych marek
  • Doświadczenie w naprawie układów elektronicznych będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność pracy z dokumentacją techniczną
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego jest warunkiem koniecznym!
Oferujemy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Legalne zatrudnienie na warunkach belgijskich
  • Dodatek wakacyjny (15.38% rocznych zarobków brutto)
  • Premię roczną (8,15% rocznych zarobków brutto)
  • Dodatek rodzinny
  • Pozostałe premie i bonusy zgodnie z przepisami obowiązującymi w Belgii
  • Załatwienie wszystkich formalności związanych z zatrudnieniem w Belgii
  • Stałą opiekę polskojęzycznych koordynatorów
  • Zwrot kosztów przejazdu do Belgii do kwoty 125€
  • Zakwaterowanie: płatne 65€/tydzień
  • Ubranie robocze

Umowa o pracę
Dodatkowe informacje

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV, referencji oraz wszelkich dokumentów potwierdzających posiadane doświadczenie i uprawnienia na adres ​praca@impactpraca.pl

Certyfikat KRAZ 275

Wymagane języki

angielski

Prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli:
Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez Impact Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Opolu, Plac Wolności 4, 45-018 do potrzeb realizacji procesu rekrutacji oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych (zgodnie z z Rozporządzeniem PE i RE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych.
Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom związanym z Impact Poland Sp. z o.o. oraz potencjalnym pracodawcom w kraju i za granicą do celów związanych z procesem rekrutacji.​

Szukasz pracy jako Elektromechanik samochodów osobowych oraz ciężarowych (Belgia)

Oferta pracy na stanowisku: Elektromechanik samochodów osobowych oraz ciężarowych (Belgia) w miejscowości: Hasselt jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy IMPACT Poland Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Elektromechanik samochodów osobowych oraz ciężarowych (Belgia) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Elektromechanik samochodów osobowych oraz ciężarowych (Belgia), praca w Hasselt dopasowana do Twoich wymagań.IMPACT Poland Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady dla szukających pracy

Pracowniku choruj mniej, to dostaniesz premię
Wiadomo nie od dziś, że każda nieobecność pracownika, spowodowana np. chorobą w
18/12/2018
Coraz więcej nowych inwestycji
            W ostatnim czasie nasza gospodarka rozwija się w błyskawicznym
17/12/2018
Nie można zwolnić pracownika tuż przed emeryturą
Prawo pracy skutecznie zabezpiecza i chroni przed zwolnieniem pracowników, którym
14/12/2018
Zobacz wszystkie