Wyszukaj spośród 18554 ogłoszeń o pracę

To ogłoszenie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Serwisant Systemów Zasilania

Data: 28-06-2018, do końca 105 dni
Lokalizacja:

Dla Naszego Klienta - wiodącej firmy z branży informatycznej - poszukujemy osoby na stanowisko Serwisanta Systemów Zasilania. Miejscem pracy jest poznański oddział firmy.


Opis stanowiska

Osoba na stanowisku Serwisanta Systemów Zasilania będzie odpowiedzialna za utrzymanie urządzeń oraz instalacji elektrycznych w ramach usług świadczonych przez firmę jej klientom. W zakres obowiązków wchodzą naprawy, konfigurowanie, konserwowanie, naprawa i monitorowanie urządzeń.

Stanowisko ma charakter mobilny – praca w terenie u Klientów firmy. Dodatkowo Serwisant będzie odpowiedzialny za przeprowadzanie szkoleń, instruktażu z elementów zasilania, poszukiwanie rozwiązań ułatwiających proces obsługi klienta.

Poszukujemy osób, które mają min. średnie wykształcenie techniczne, posiadają aktualne uprawnienia elektryczne, zdobyły doświadczenie w pracy z maszynami i urządzeniami elektrycznymi. Mile widziane wcześniejsze doświadczenie w pracy z klientami.

Firma oferuje możliwość rozwoju zawodowego w pracy w zgranym zespole, możliwość zdobycia wiedzy oraz doświadczenia w obszarze technicznym, atrakcyjny system premiowania i pakiet socjalny.

Oferta jest ważna jeszcze 105 dni


Szukasz pracy jako Serwisant Systemów Zasilania

Oferta pracy na stanowisku: Serwisant Systemów Zasilania w miejscowości: jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy HAYS POLAND Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Serwisant Systemów Zasilania Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady dla szukających pracy

Jak sprawdzić, czy pracodawca płaci ZUS za pracownika?
Zgłoszenie pracownika do ubezpieczeń oraz naliczanie i odprowadzanie za niego składek
28/10/2018
Jak radzić sobie ze stresem w pracy?
Szacuje się, że stres dotyczy 50-70% pracowników, a jest on najczęściej odpowiedzią
26/10/2018
WAB – Praca Marzeń – Tester
Niepokój recenzenta, czyli praca marzeń dla odważnych Gęsia skórka ma to do siebie,
10/10/2018
Zobacz wszystkie