Wyszukaj spośród 18536 ogłoszeń o pracę

To ogłoszenie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Operator maszyn

Data: 28-06-2018, do końca 109 dni
Lokalizacja: Strzelce Opolskie , opolskie

PARETTi Rekrutacja

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Opis stanowiska

Zostań OPERATOREM lub jego POMOCNIKIEM!!!

Stanowisko: Operator produkcji- pomocnik operatora produkcji

Miejsce pracy: Strzelce Opolskie

Zakres obowiązków:

  • obsługa linii produkcyjnej
  • dbanie o realizowanie zleceń oraz prawidłowy przebieg produkcji
  • utrzymywanie maszyny i powierzchni wokół niej w czystości

Na czym nam zależy:

  • mile widziane doświadczenie w pracach produkcyjnych
  • zaangażowanie w wykonywane obowiązki
  • gotowość do pracy w ruchu ciągłym

Zapewniamy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Pracę zmianową w ruchu ciągłym
  • Atrakcyjne wynagrodzenie płatne w terminie (wynagrodzenie godzinowe+ dodatek za pracę w ruchu ciągłym+ premie!!!).
  • Odzież roboczą oraz wszystkie narzędzia niezbędne do wykonywania pracy

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Stabilne zatrudnienie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju
Dodatkowe informacje
  • Praca na stałe i od zaraz!
  • Kontakt telefoniczny: 500 487 111
  • ODPOWIADAMY NA WSZYSTKIE ZGŁOSZENIA!!!

Szukasz pracy jako Operator maszyn

Oferta pracy na stanowisku: Operator maszyn w miejscowości: Strzelce Opolskie jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Paretti Agencja Doradztwa Personalnego lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Operator maszyn Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady dla szukających pracy

Jak sprawdzić, czy pracodawca płaci ZUS za pracownika?
Zgłoszenie pracownika do ubezpieczeń oraz naliczanie i odprowadzanie za niego składek
28/10/2018
Jak radzić sobie ze stresem w pracy?
Szacuje się, że stres dotyczy 50-70% pracowników, a jest on najczęściej odpowiedzią
26/10/2018
WAB – Praca Marzeń – Tester
Niepokój recenzenta, czyli praca marzeń dla odważnych Gęsia skórka ma to do siebie,
10/10/2018
Zobacz wszystkie