Wyszukaj spośród 18536 ogłoszeń o pracę

To ogłoszenie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Operator maszyn

Data: 27-06-2018, do końca 111 dni
Lokalizacja:

Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Obecnie dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osób na stanowisko operator maszyn

Opis stanowiska
  • 2 lub 3 zmiany
  • Bezpłatny transport pracowniczy z Łodzi, Pabianic, Poddębic, Ksawerowa, Ozorkowa, Zgierza
  • Obsługa maszyn i elektronarzędzi (np. wkrętarki, wiertarki)
  • Praca w oparciu o instrukcje lub schematy elektroniczne
Wymagania
  • Wykonywanie obowiązków zgodnie z założeniami
  • Zdolności manualne
  • Umiejętność obsługi narzędzi pomiarowych
Oferujemy
  • Praca w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • Praca w systemie 2 lub 3-zmianowym
  • Atrakcyjne wynagrodzenie ponad 2000 zł netto!
  • Możliwość zatrudnienia bezpośredniego przez firmę
  • Możliwość korzystania z benefitów w ramach programu Manpower Premium (karta Multisport, prywatna opieka medyczna, platforma e-learningowa, system rabatowy)
Dodatkowe informacje

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV. Aplikacje można składać również w agencji Manpower w Łodzi przy ul. Sienkiewicza 85/87 (budynek Orion; I p.)

Szukasz pracy jako Operator maszyn

Oferta pracy na stanowisku: Operator maszyn w miejscowości: jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy MANPOWERGROUP Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Operator maszyn Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady dla szukających pracy

Jak sprawdzić, czy pracodawca płaci ZUS za pracownika?
Zgłoszenie pracownika do ubezpieczeń oraz naliczanie i odprowadzanie za niego składek
28/10/2018
Jak radzić sobie ze stresem w pracy?
Szacuje się, że stres dotyczy 50-70% pracowników, a jest on najczęściej odpowiedzią
26/10/2018
WAB – Praca Marzeń – Tester
Niepokój recenzenta, czyli praca marzeń dla odważnych Gęsia skórka ma to do siebie,
10/10/2018
Zobacz wszystkie