Wyszukaj spośród 8308 ogłoszeń o pracę

To ogłoszenie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Operator maszyn

Data: 27-06-2018, do końca 50 dni
Lokalizacja:

Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Obecnie dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osób na stanowisko operator maszyn

Opis stanowiska

  • 2 lub 3 zmiany
  • Bezpłatny transport pracowniczy z Łodzi, Pabianic, Poddębic, Ksawerowa, Ozorkowa, Zgierza
  • Obsługa maszyn i elektronarzędzi (np. wkrętarki, wiertarki)
  • Praca w oparciu o instrukcje lub schematy elektroniczne

Wymagania

  • Wykonywanie obowiązków zgodnie z założeniami
  • Zdolności manualne
  • Umiejętność obsługi narzędzi pomiarowych

Oferujemy

  • Praca w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • Praca w systemie 2 lub 3-zmianowym
  • Atrakcyjne wynagrodzenie ponad 2000 zł netto!
  • Możliwość zatrudnienia bezpośredniego przez firmę
  • Możliwość korzystania z benefitów w ramach programu Manpower Premium (karta Multisport, prywatna opieka medyczna, platforma e-learningowa, system rabatowy)
Dodatkowe informacje

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV. Aplikacje można składać również w agencji Manpower w Łodzi przy ul. Sienkiewicza 85/87 (budynek Orion; I p.)

Branża: Praca fizyczna
Branża: Przemysł / Produkcja

Inne ogłoszenia pracodawcy

Pracownik produkcji

Aleksandrów Łódzki, Polska

Referent ds. logistyki

Pakowacz

Łódź, Polska

Praca w mieście

Warszawa 471
Wrocław 168
Kraków 142
Poznań 109
Zobacz więcej

Z nami rekrutują
Firmy, którym warto zaufać

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady

Ponad 70 proc. firm boi się split paymentu
Z badań wynika, iż ponad 70 proc. przedsiębiorców nie jest zainteresowanych
18/09/2018
Symboliczne podwyżki dla rządowych urzędników
W przyszłym roku rządowi urzędnicy będą mogli liczyć na symboliczną podwyżkę. Ma
17/09/2018
Wrzesień 2018 pod znakiem III Kongresu Pracy Tymczasowej
Już po raz trzeci odbędzie się impreza znana w szerszych kręgach jako Kongres Pracy
10/09/2018
Zobacz wszystkie