Wyszukaj spośród 21364 ogłoszeń o pracę

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Szlifierz/ Operator linii

Data: 27-06-2018, do końca 141 dni
Lokalizacja: Poznań , wielkopolskie

Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Obecnie dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osób na stanowisko Szlifierz/ Operator linii

Zadania:
  • Obsługa maszyn skrawających
  • Prace produkcyjne
  • Czytanie rysunku technicznego
Wymagania
  • Doświadczenie w pracy na maszynach skrawających (min. praktyki kierunkowe)
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Znajomość metrologii
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Ukończona zasadnicza szkoła zawodowa o profilu mechanicznym (mile widziany profil szlifierz lub operator maszyn skrawających)
Oferujemy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz liczne premie i dodatki
  • Praca w systemie 3-zmianowym od poniedziałku do piątku
  • Umowa o pracę tymczasową
  • Praca od zaraz na dłuższy okres czasu
  • Możliwość skorzystania z pakietu Manpower Premium: zniżki partnerskie, karta Multisport, ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka medyczna

Szukasz pracy jako Szlifierz/ Operator linii

Oferta pracy na stanowisku: Szlifierz/ Operator linii w miejscowości: Poznań jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy MANPOWERGROUP Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Szlifierz/ Operator linii Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Szlifierz/ Operator linii, praca w Poznań dopasowana do Twoich wymagań.MANPOWERGROUP Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady dla szukających pracy

Pracowniku choruj mniej, to dostaniesz premię
Wiadomo nie od dziś, że każda nieobecność pracownika, spowodowana np. chorobą w
18/12/2018
Coraz więcej nowych inwestycji
            W ostatnim czasie nasza gospodarka rozwija się w błyskawicznym
17/12/2018
Nie można zwolnić pracownika tuż przed emeryturą
Prawo pracy skutecznie zabezpiecza i chroni przed zwolnieniem pracowników, którym
14/12/2018
Zobacz wszystkie