Wyszukaj spośród 8402 ogłoszeń o pracę

To ogłoszenie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Operator produkcji

Data: 27-06-2018, do końca 51 dni
Lokalizacja:

Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Obecnie dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osób na stanowisko:

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Tychy - tereny przemysłowe

Zadania:

  • Kontrola jakości gotowych komponentów (części samochodowe)
  • Obsługa maszyn produkcyjnych
  • Prace związane z montażem elementów

Wymagania:

  • Dyspozycyjność do pracy zmianowej (3 zmiany)
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji, jeśli nie posiadasz doświadczenia również aplikuj!
  • Każdej osobie zapewniamy szkolenie wdrożeniowe
  • Zdolności manualne oraz wysoka motywacja do pracy

Oferta:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie składające się z płacy zasadniczej oraz systemu premiowego (premie uznaniowe, absencyjne oraz dodatki)
  • Możliwość skorzystania z benefitów pracowniczych (karta Multi Sport, PZU, Manpower Premium)

Nowa oferta pracy, zapraszamy do aplikowania!

Branża: Przemysł / Produkcja
Branża: Motoryzacja

Z nami rekrutują
Firmy, którym warto zaufać

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady

Zobacz wszystkie