Wyszukaj spośród 18706 ogłoszeń o pracę

To ogłoszenie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Elektromechanik

Data: 27-06-2018, do końca 113 dni
Lokalizacja:

Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Obecnie dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osób na stanowisko:

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Tychy, tereny przemysłowe

Zadania:

  • Montaż, konserwacja i naprawa instalacji elektrycznych
  • Dozorowanie stacji niskiego i średniego napięcia
  • Uczestnictwo w przeglądach i czynnościach konserwacyjnych maszyn i urządzeń
  • Analiza i rozwiązywanie bieżących problemów związanych z prawidłowym funkcjonowaniem maszyn i urządzeń
Wymagania:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Praktyczna wiedza z zakresu mechaniki, elektryki, pneumatyki maszyn
  • Zdolność logicznego myślenia i samodzielnej pracy
  • Doświadczenie przy pracach elektrycznych do 1kV - uprawnienia E1
  • Wykształcenie zawodowe lub techniczne (elektryk, automatyk, mechanik)
​Oferta:
  • Umowa o pracę na pełny etat
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Praca od pon. - pt. w systemie 2-zmianowym
  • Szkolenie wdrożeniowe
  • Możliwość skorzystania z dostępnych benefitów: karta MultiSport, PZU, zniżki do Orange

Szukasz pracy jako Elektromechanik

Oferta pracy na stanowisku: Elektromechanik w miejscowości: jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy MANPOWERGROUP Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Elektromechanik Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady dla szukających pracy

Ile lat pracy do emerytury?
Jaki należy posiadać staż pracy, by otrzymać emeryturę? Czy minimalna kwota
20/11/2018
Co bada lekarz medycyny pracy?
Obowiązek poddania się badaniom lekarskim dotyczy każdej osoby zatrudnionej na
20/11/2018
Jak sprawdzić, czy pracodawca płaci ZUS za pracownika?
Zgłoszenie pracownika do ubezpieczeń oraz naliczanie i odprowadzanie za niego składek
28/10/2018
Zobacz wszystkie