Wyszukaj spośród 8402 ogłoszeń o pracę

To ogłoszenie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Operator maszyn

Data: 27-06-2018, do końca 51 dni
Lokalizacja:

Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Obecnie dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osób na stanowisko Operator maszyn

Opis stanowiska

  • Praca przy produkcji wymienników do urządzeń chłodniczych i klimatyzacji
  • Obsługa maszyn produkcyjnych - frezowanie, wykrawanie, lutowanie
  • Pakowanie i sortowanie wyprodukowanych elementów
  • Dbanie o wysoką jakość produkowanych elementów
  • Dbanie o porządek w miejscu pracy

Wymagania

  • Duża chęć i motywacja do podjęcia pracy stałej
  • Sumienność, rzetelność, punktualność
  • Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne
  • Umiejętność pracy w grupie
  • Zdolności manualne
  • Mile widziana znajomość rysunku technicznego i przyrządów pomiarowych
  • Nie wymagamy doświadczenia - wszystkiego się nauczysz!

Oferujemy

  • Umowa o pracę tymczasową
  • Zatrudnienie przez APT następnie przejście bezpośrednio pod firmę
  • Stałe i stabilne zatrudnienie
  • Możliwości rozwoju zawodowego
  • Praca w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Bogaty pakiet socjalny - bony na święta, wczasy pod gruszą
  • Benefity - pakiety ubezpieczeniowe, finansowanie posiłków
  • Przyjazna atmosfera w pracy
Dodatkowe informacje

Zainteresowane osoby prosimy o wiadomość SMS o treści "praca" na numer 668 895 932.

Branża: Praca fizyczna
Branża: Przemysł / Produkcja

Z nami rekrutują
Firmy, którym warto zaufać

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady

Zobacz wszystkie