Wyszukaj spośród 18670 ogłoszeń o pracę

To ogłoszenie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Pracownik wsparcia produkcji/ Pakowacz

Data: 26-06-2018, do końca 106 dni
Lokalizacja:

Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Obecnie dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osób na stanowisko:

Zadania:
  • Aktywne wsparcie prac produkcyjnych
  • Kontrola jakości
  • Pakowanie detali oraz przygotowanie towaru do wysyłki
Wymagania:
  • Dyspozycyjność do pracy zmianowej (3 zmiany)
  • Chęć oraz zaangażowanie w powierzone obowiązki
Oferta:
  • Umowa o pracę na pełny etat
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze (2400 - 2500 zł)
  • Premia frekwencyjna, dodatki zmianowe
  • Możliwość skorzystania z atrakcyjnego pakietu benefitów pozapłacowych: premie świąteczne, bonusy dla pracowników, prywatna opieka medyczna
  • Po okresie próbnym, możliwość rozwoju w strukturach klienta

Szukasz pracy jako Pracownik wsparcia produkcji/ Pakowacz

Oferta pracy na stanowisku: Pracownik wsparcia produkcji/ Pakowacz w miejscowości: jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy MANPOWERGROUP Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Pracownik wsparcia produkcji/ Pakowacz Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Inne ogłoszenia pracodawcy

Pracownik logistyki

Tychy, śląskie

Elektryk - Automatyk

Gliwice, śląskie

Pomocnik Operatora wózka widłowego

Bielsko-Biała, śląskie

Pakowacz/ka

Praca w mieście

Warszawa 563
Wrocław 170
Kraków 113
Poznań 84
Zobacz więcej

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady dla szukających pracy

Jak sprawdzić, czy pracodawca płaci ZUS za pracownika?
Zgłoszenie pracownika do ubezpieczeń oraz naliczanie i odprowadzanie za niego składek
28/10/2018
Jak radzić sobie ze stresem w pracy?
Szacuje się, że stres dotyczy 50-70% pracowników, a jest on najczęściej odpowiedzią
26/10/2018
WAB – Praca Marzeń – Tester
Niepokój recenzenta, czyli praca marzeń dla odważnych Gęsia skórka ma to do siebie,
10/10/2018
Zobacz wszystkie