Wyszukaj spośród 8402 ogłoszeń o pracę

To ogłoszenie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Picker

Data: 26-06-2018, do końca 52 dni
Lokalizacja:

Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Obecnie dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osób na stanowisko:

Picker

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Święcice

Zadania:

  • Kompletacja towaru
  • Kontrola zgodności towaru przygotowanego do wysyłki
  • Pomocnicze prace magazynowe

Wymagania:

  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • Odpowiedzialność, dokładność, staranność oraz rzetelność
  • Wysoka motywacja do pracy
  • Mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych

Oferta:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie + premia
  • Praca w dniach pon. - pt. w godzinach: 6-14, 8-16, 10-18
  • Umowa o pracę
  • Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku będącej liderem w swojej branży
  • Dofinansowany transport z Sochaczewa i Skierniewic

Branża: Magazyn

Z nami rekrutują
Firmy, którym warto zaufać

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady

Zobacz wszystkie