Wyszukaj spośród 18194 ogłoszeń o pracę

To ogłoszenie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Pracownik magazynu w branży motoryzacyjnej

Data: 26-06-2018, do końca 80 dni
Lokalizacja:

Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Obecnie dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osób na stanowisko:

Zadania:
  • Kompletacja towaru zgodnie z zamówieniem
  • Kontrola zgodności towaru przygotowanego do wysyłki
  • Przyjęcie towaru do magazynu
  • Pomocnicze prace magazynowe
Wymagania:
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Umiejętność pracy ze skanerem magazynowym
  • Odpowiedzialność, dokładność oraz rzetelność
  • Wysoka motywacja do pracy
Oferta:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie 3100 brutto miesięcznie + premia kwartalna do 600 zł brutto
  • Praca w systemie zmianowym, poniedziałek - piątek (8-16, 11-19, 14-22)
  • Dodatkowe benefity (dofinansowanie posiłków w miejscu pracy, karta MultiSport, Medicover)
  • Miła atmosfera w miejscu pracy
  • Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość rozwoju zawodowego i finansowego
  • Możliwość bezpośredniego zatrudnienia w strukturach firmy

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady dla szukających pracy

WAB – Praca Marzeń – Tester
Niepokój recenzenta, czyli praca marzeń dla odważnych Gęsia skórka ma to do siebie,
10/10/2018
Wciąż mało zmian w przepisach o zatrudnianiu cudzoziemców
Procedury, które dotyczą legalizacji pobytu i pracy cudzoziemców w Polsce są
01/10/2018
Ile Ukrainiec zarabia w Polsce i na co wydaje pensję?
Liczba obywateli Ukrainy zatrudnionych w Polsce stale rośnie. Coraz więcej polskich
01/10/2018
Zobacz wszystkie