Wyszukaj spośród 8308 ogłoszeń o pracę

To ogłoszenie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Pracownik magazynowy

Data: 26-06-2018, do końca 51 dni
Lokalizacja:

Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Obecnie dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osób na stanowisko:

Zadania:

  • Kompletacja towaru
  • Zabezpieczenie towaru do wysyłki
  • Pomoc w załadunku towaru
  • Inne pomocnice prace magazynową

Wymagania:

  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • Dyspozycyjność (brak możliwości pracy tylko w okresie wakacyjnym)
  • Wysoka motywacja do pracy
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

​Oferta:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie 3300 - 3500 brutto miesięcznie + premia
  • Praca w dniach pon. - pt. w systemie 2-zmianowym (bez zmiany nocnej)
  • Umowa o pracę
  • Rozbudowany system wynagrodzeń
  • Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Branża: Praca fizyczna
Branża: Magazyn

Inne ogłoszenia pracodawcy

Magazynier

Sochaczew, Polska

Pracownik magazynu

Młochów, Polska

Młodszy Operator maszyn

Ożarów Mazowiecki, Polska

Praca w mieście

Warszawa 471
Wrocław 168
Kraków 142
Poznań 109
Zobacz więcej

Z nami rekrutują
Firmy, którym warto zaufać

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady

Ponad 70 proc. firm boi się split paymentu
Z badań wynika, iż ponad 70 proc. przedsiębiorców nie jest zainteresowanych
18/09/2018
Symboliczne podwyżki dla rządowych urzędników
W przyszłym roku rządowi urzędnicy będą mogli liczyć na symboliczną podwyżkę. Ma
17/09/2018
Wrzesień 2018 pod znakiem III Kongresu Pracy Tymczasowej
Już po raz trzeci odbędzie się impreza znana w szerszych kręgach jako Kongres Pracy
10/09/2018
Zobacz wszystkie