Wyszukaj spośród 8402 ogłoszeń o pracę

To ogłoszenie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Kontroler jakości (m/k)

Data: 26-06-2018, do końca 52 dni
Lokalizacja:

Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Obecnie dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osób na stanowisko:

Opis stanowiska

Jeśli posiadasz zdolności manualne oraz dobry wzrok ta praca jest dla Ciebie!

Poszukujemy osób do dłuższej współpracy na jednym z zakładów na terenach przemysłowych w Tychach. Praca w systemie 3-zmianowym.

Do głównych zadań osoby zatrudnionej należy:

  • Kontrola jakości gotowych komponentów - części samochodowe lub AGD
  • Prace pomocnicze wspierające produkcję lub magazyn

Oferta:

  • Praca od zaraz oraz możliwość zdobycia doświadczenia
  • Stabilność zatrudnienia
  • Możliwość rozwoju
  • Praca w miłej atmosferze
  • Umowa zlecenie ze stawką 14 zł brutto
  • Zapewniamy szkolenie wdrożeniowe
  • Możliwość dopasowania grafiku, możliwość pracy w nadgodzinach dla osób chętnych
  • Mile widziani studenci, emeryci (sprawność fizyczna, dobry wzrok)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji.

Branża: Kontrola jakości
Branża: Przemysł / Produkcja

Z nami rekrutują
Firmy, którym warto zaufać

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady

Zobacz wszystkie