Wyszukaj spośród 8398 ogłoszeń o pracę

To ogłoszenie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Magazynier
Katowice

Data: 25-06-2018, do końca 27 dni
Lokalizacja: Katowice , Polska

Armet-Grupa SBS Kubala Rafał to firma handlowa działająca w Katowicach (ul. Milowicka) w branży technika grzewcza i sanitarna. W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko magazyniera.

Główne zadania:

  • Pomoc oraz samodzielne pakowanie paczek, półpalet, palet do wysyłki
  • Przygotowywanie zamówień dla kierowców
  • Dbanie o porządek na magazynie
  • Współpraca z wewnętrznymi działami firmy oraz dostawcami.

Wymagania

  • Wykształcenie min. średnie,
  • Wymagane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Uprawnienia na wózek widłowy,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Samodzielność,
  • Odpowiedzialność,

Oferujemy

  • zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę po 1 miesiącu okresu próbnego(umowa zlecenie)
  • pracę w siedzibie firmy, w Katowicach na Dąbrówce Małej
  • pracę w młodym zespole, w sympatycznej atmosferze, w rozwijającej się firmie,
  • pracę w firmie o ogólnopolskim zasięgu,,
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego,

Świetna lokalizacja

Przyjazna atmosfera

Umowa o pracę

Branża: Praca fizyczna

Osoba odpowiedzialna za rekrutację

Rafał Kubala

rekrutacja@grupaarmet.pl

Inne ogłoszenia pracodawcy

Praca w mieście

Warszawa 473
Wrocław 169
Kraków 140
Poznań 109
Zobacz więcej

Z nami rekrutują
Firmy, którym warto zaufać

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady

Zobacz wszystkie