Wyszukaj spośród 18536 ogłoszeń o pracę

To ogłoszenie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Pomocnik Pracownika działu czyszczenia technicznego

Data: 26-06-2018, do końca 112 dni
Lokalizacja: Gliwice , śląskie

Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Obecnie dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osób na stanowisko:

Zadania:
  • Sprzątanie hal poprodukcyjnych i lakierniczych
  • Prace porządkowe
  • Czyszczenie maszyn itp.
Wymagania:
  • Duża chęć i motywacja do pracy
  • Dyspozycyjność do pracy w każdy weekend (min. 1 dzień sobota lub niedziela)
  • Sumienność i dokładność
Oferta:
  • Stała oferta pracy weekendowej (praca w każdy weekend: sob. 14-22, niedz. 22-6)
  • Przejrzyste warunki pracy w oparciu o umowę zlecenie
  • Możliwość elastycznego dopasowania
  • Możliwość uzyskania dodatkowego dochodu

Szukasz pracy jako Pomocnik Pracownika działu czyszczenia technicznego

Oferta pracy na stanowisku: Pomocnik Pracownika działu czyszczenia technicznego w miejscowości: Gliwice jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy MANPOWERGROUP Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Pomocnik Pracownika działu czyszczenia technicznego Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Inne ogłoszenia pracodawcy

Elektryk - Automatyk

Gliwice, śląskie

Pracownik pralni

Siemianowice Śląskie, śląskie

Operator maszyn

Cieszyn, śląskie

Pracownik/ca magazynu

Bielsko-Biała, śląskie

Monter/ Monterka elementów sprężystych

Praca w mieście

Warszawa 547
Wrocław 151
Kraków 120
Poznań 94
Zobacz więcej

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady dla szukających pracy

Jak sprawdzić, czy pracodawca płaci ZUS za pracownika?
Zgłoszenie pracownika do ubezpieczeń oraz naliczanie i odprowadzanie za niego składek
28/10/2018
Jak radzić sobie ze stresem w pracy?
Szacuje się, że stres dotyczy 50-70% pracowników, a jest on najczęściej odpowiedzią
26/10/2018
WAB – Praca Marzeń – Tester
Niepokój recenzenta, czyli praca marzeń dla odważnych Gęsia skórka ma to do siebie,
10/10/2018
Zobacz wszystkie