Wyszukaj spośród 8925 ogłoszeń o pracę

Magazynier- nie wymagamy doświadczenia
Data: 22-06-2018, do końca 4 dni
Lokalizacja: Łódź , łódzkie

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - numer certyfikatu KRAZ 7254 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.
Obecnie dla jednego z naszych Klientów, zajmującego się produkcją mebli oraz banerów reklamowych, poszukujemy Kandydatów na stanowisko magazyniera

Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze
  • wolne weekendy - praca od poniedziałku do piątku
  • pracę w systemie jednozmianowym (8:00-16:00)
  • nie wymagamy doświadczenia - wszystkiego Cię nauczymy
  • pracę w dobrze skomunikowanej lokalizacji Łódź-Bałuty
Zadania:
  • przyjmowanie dostarczanego towaru
  • rozładunek i załadunek towaru przy użyciu wózka widłowego
  • inne proste prace magazynowe
Oczekiwania:
  • zdolności manualne
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych - mile widziane

Świetna lokalizacja

Przyjazna atmosfera
Dodatkowe informacje

Jesteś zainteresowany/a? Nie czekaj dłużej! Już teraz wyślij swoje CV lub dostarcz je osobiście do naszego biura w Łodzi przy ul. Piotrkowskiej 31.

Branża: Łańcuch dostaw
Branża: Praca fizyczna
Branża: Magazyn

Informacje o pracodawcy

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.

Osoba odpowiedzialna za rekrutację

Aneta Gacparska

a.gacparska@ksservice.pl

506 561 6

KRAZ: 7254

Inne ogłoszenia pracodawcy

Praca w mieście

Cały kraj 1131
Warszawa 795
Wrocław 195
Kraków 186
Poznań 146
Zobacz więcej

Z nami rekrutują
Firmy, którym warto zaufać