Wyszukaj spośród 18339 ogłoszeń o pracę

To ogłoszenie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Koordynator Oddziału

Lokalizacja: Kliniska Wielkie , zachodniopomorskie
Data: 21-06-2018, do końca 95 dni

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii o nr VG 2091/U, VG 2091/UC, Brukseli 00611-406-20180122, 00611-406-20180123 oraz Walonii W.DISP.1321, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów, działającego w obszarze logistyki oraz dostaw kurierskich, poszukujemy osoby na stanowisko Koordynator Oddziału

ZAPEWNIAMY:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wysokie wynagrodzenie + dodatek za dojazdy do pracy
  • "trzynastkę"
  • pakiet bonusów pozapłacowych, w tym: dodatki świąteczne, wyprawki szkolne, dostęp do opieki medycznej i wiele innych
  • rabaty na usługi kurierskie
  • szkolenia, także wdrażające w struktury firmy
ZADANIA:
  • kierowanie pracą magazynu i działu operacyjnego
  • nadzór nad procesem wysyłania oraz dostarczania przesyłek
  • tworzenie i realizacja planu budżetowego
  • współpraca ze Zleceniodawcami oraz Zleceniobiorcami
OCZEKUJEMY:
  • dwuletniego doświadczenie w pracy w jednym z obszarów: logistyka/transport/firma kurierska
  • praktycznej umiejętności w zarządzaniu zespołem pracowników
  • znajomości programu Excel
  • wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych
  • umiejętność komunikacji w j. angielskim będzie dodatkowym atutem!

Wysokie wynagrodzenie

Umowa o pracę

karta Multisport

Imprezy firmowe

Zwrot kosztów za dojazd

Trzynasta Pensja
Dodatkowe Informacje

Dołącz do kadry zarządzającej w jednej z najsłynniejszych frm kurierskich w Polsce!

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady dla szukających pracy

WAB – Praca Marzeń – Tester
Niepokój recenzenta, czyli praca marzeń dla odważnych Gęsia skórka ma to do siebie,
10/10/2018
Wciąż mało zmian w przepisach o zatrudnianiu cudzoziemców
Procedury, które dotyczą legalizacji pobytu i pracy cudzoziemców w Polsce są
01/10/2018
Ile Ukrainiec zarabia w Polsce i na co wydaje pensję?
Liczba obywateli Ukrainy zatrudnionych w Polsce stale rośnie. Coraz więcej polskich
01/10/2018
Zobacz wszystkie