Wyszukaj spośród 8308 ogłoszeń o pracę

To ogłoszenie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Specjalista ds. obróbki skrawaniem/ Ustawiacz maszyn

Data: 21-06-2018, do końca 55 dni
Lokalizacja:

Dla naszego Klienta, globalnej firmy z zagranicznym kapitałem, specjalizującej się w precyzyjnej obróbce metalu, poszukujemy Kandydatów gotowych do rozwoju na stanowisku:

Zakres zadań na stanowisku:

  • Obsługa i programowanie maszyn CNC,
  • Współpraca z technologami,
  • Przygotowywanie i ustawianie parametrów maszyn CNC oraz nadzór ich pracy,
  • Dobór przyrządów do mocowania detalu, dobór i wymiana narzędzi zgodnie z założoną technologią,
  • Szkolenie pracowników w zakresie obsługi maszyn CNC,
  • Wsparcie merytoryczne zespołu.

Wymagania:

  • Znajomość obsługi i programowania maszyn CNC oraz doboru narzędzi w procesie produkcyjnym,
  • Wykształcenie techniczne,
  • Umiejętność posługiwania się rysunkiem oraz dokumentacją techniczną,
  • Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi,
  • Dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Atrakcyjne warunki pracy i szeroki pakiet benefitowy (prywatna opieka lekarska, ubezpieczenie grupowe, systemy premiowe, pożyczki pracownicze, dofinansowanie do studiów wyższych, świeże owoce i inne),
  • Nowoczesne zaplecze techniczne,
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku (firma o zasięgu globalnym),
  • Możliwość nauki j. niemieckiego,
  • Możliwość tymczasowej pracy w niemieckiej siedzibie firmy w ramach bieżącego zatrudnienia,
  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole.

Branża: Przemysł / Produkcja

Z nami rekrutują
Firmy, którym warto zaufać

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady

Ponad 70 proc. firm boi się split paymentu
Z badań wynika, iż ponad 70 proc. przedsiębiorców nie jest zainteresowanych
18/09/2018
Symboliczne podwyżki dla rządowych urzędników
W przyszłym roku rządowi urzędnicy będą mogli liczyć na symboliczną podwyżkę. Ma
17/09/2018
Wrzesień 2018 pod znakiem III Kongresu Pracy Tymczasowej
Już po raz trzeci odbędzie się impreza znana w szerszych kręgach jako Kongres Pracy
10/09/2018
Zobacz wszystkie