Wyszukaj spośród 8402 ogłoszeń o pracę

To ogłoszenie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Pracownik magazynowy

Data: 21-06-2018, do końca 57 dni
Lokalizacja:

Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Obecnie dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osób na stanowisko Pracownik magazynowy

Opis stanowiska

  • Operowanie wózkiem widłowym
  • Praca z systemem magazynowym
  • Praca z komputerem

Wymagania

  • Doświadczenie w operowaniu wózkiem widłowym czołowym
  • Posiadanie uprawnień do obsługi wózka widłowego
  • Posiadanie książeczki sanitarno-epidemiologicznej będzie dodatkowym atutem
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pierwsza umowa na okres trzech miesięcy
  • Stabilne zatrudnienie
  • Możliwość długiej perspektywy współpracy
  • Praca od poniedziałku do piątku w systemie trzech zmian
  • Możliwość bezpośredniego zatrudnienia
  • Praca w Mszczonowie

Branża: Praca fizyczna
Branża: Magazyn

Z nami rekrutują
Firmy, którym warto zaufać

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady

Zobacz wszystkie