Wyszukaj spośród 8402 ogłoszeń o pracę

To ogłoszenie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Magazynier

Data: 21-06-2018, do końca 57 dni
Lokalizacja:

Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Obecnie dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osób na stanowisko:

Magazynier

Zadania:

  • Przygotowywanie na magazynie elementów niezbędnych do realizacji procesu na wydziale produkcji
  • Składowanie oraz obieg towarów zgodnie z wymaganą dokumentacją
  • Przyjęcia na magazyn i rejestrowanie w systemie produktów gotowych
  • Współpraca z Działem Produkcji celem sprawnego dostarczenia i odbioru komponentów, opakowań
  • Kontrola zgodności dokumentów produkcyjnych z dokumentami magazynowymi
  • Przepakowywanie detalu

Wymagania:

  • Wykształcenie min. zasadnicze zawodowe
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe w pracy na magazynie
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym
  • Posiadanie uprawnień do obsługi wózka widłowego

Oferta:

  • Umowa o pracę na pełny etat
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, system premiowy
  • Możliwość przystąpienia do programu benefitów: karta Multisport, PZU

Branża: Transport / Spedycja
Branża: Magazyn

Z nami rekrutują
Firmy, którym warto zaufać

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady

Zobacz wszystkie