Wyszukaj spośród 8308 ogłoszeń o pracę

To ogłoszenie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Operator wózka widłowego

Lokalizacja:
Data: 21-06-2018, do końca 45 dni

Aktualnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska

Obowiązki:

  • Spinanie i owijanie palet na foliarce, a następnie odstawianie ich na magazyn oraz podstawianie palet z surowcem pod maszyny przetwórcze,
  • Prace magazynowe i porządkowe,
  • Zabieranie gotowych palet i przewożenie na wyznaczonych miejsca.

Wymagania:

  • Uprawnia do obsługi wózków widłowych,
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Odpowiedzialność za powierzone zadania.

Oferujemy:

  • Umowa o pracę tymczasową,
  • Praca od poniedziałku do piątku,
  • Stawka: 17zł/h + premie

Branża: Transport / Spedycja
Branża: Magazyn

Z nami rekrutują
Firmy, którym warto zaufać

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady

Ponad 70 proc. firm boi się split paymentu
Z badań wynika, iż ponad 70 proc. przedsiębiorców nie jest zainteresowanych
18/09/2018
Symboliczne podwyżki dla rządowych urzędników
W przyszłym roku rządowi urzędnicy będą mogli liczyć na symboliczną podwyżkę. Ma
17/09/2018
Wrzesień 2018 pod znakiem III Kongresu Pracy Tymczasowej
Już po raz trzeci odbędzie się impreza znana w szerszych kręgach jako Kongres Pracy
10/09/2018
Zobacz wszystkie