Wyszukaj spośród 8927 ogłoszeń o pracę

Junior Full Stack Developer w Centrum R&D
Data: 20-06-2018, do końca 4 dni
Lokalizacja: Katowice , śląskie

Dla naszego Klienta - międzynarodowej firmy działającej w branży automatyki przemysłowej - w związku z tworzeniem w Polsce od podstaw centrum badawczo-rozwojowego, poszukujemy osoby na stanowisko programisty w dziale oprogramowania.

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Katowice

Do zakresu obowiązków należeć będzie:

  • współpraca z developerami w ramach zespołów Scrumowych
  • świadczenie wsparcia dla aplikacji przy pomocy narzędzi konfiguracyjnych w środowisku .NET (C# i WPF) oraz dla oprogramowania opartego o C++
  • rozwój aplikacji webowych przy pomocy JavaScript, HTML5 oraz CSS
  • odpowiedzialność za dobrą jakość kodu
  • tworzenie dokumentacji technicznej
Wymagania
  • wykształcenie wyższe techniczne (informatyka, rozwój oprogramowania lub pokrewne)
  • minimum roczne doświadczenie w obszarze rozwoju oprogramowania (aplikacje webowe lub desktopowe)
  • praktycznia wiedza w zakresie C#, .NET oraz HTML, CSS i JavaScript
  • doświadczenie w pracy z metodykami zwinnymi
  • znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym
Oferujemy
  • stabilna praca w międzynarodowej organizacji o mocnej pozycji na rynku
  • udział w tworzeniu rozwijającego się centrum badawczo-rozwojowego
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz dostęp do najnowszych technologii
  • wynagrodzenie wzbogacone o system świadczeń pozafinansowych, bonusy finansowe oraz premie roczne

Branża: IT - Rozwój oprogramowania

Informacje o pracodawcy

Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o.

Praca w mieście

Cały kraj 1138
Warszawa 763
Kraków 187
Wrocław 185
Poznań 148
Zobacz więcej

Z nami rekrutują
Firmy, którym warto zaufać