Wyszukaj spośród 18300 ogłoszeń o pracę

To ogłoszenie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

.Net Developer - nowe Centrum R&D

Data: 20-06-2018, do końca 117 dni
Lokalizacja:

Dla naszego Klienta - międzynarodowej firmy działającej w branży automatyki przemysłowej - w związku z tworzeniem w Polsce od podstaw centrum badawczo-rozwojowego, poszukujemy osoby na stanowisko programisty w dziale oprogramowania.

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Katowice

Do zakresu obowiązków należeć będzie:

  • współpraca z developerami w ramach zespołów Scrumowych
  • pełnienie roli mentora dla mniej doświadczonych członków teamu - świadczenie wsparcia dla aplikacji desktopowych przy pomocy narzędzi konfiguracyjnych w środowisku .NET (C# i WPF) oraz dla oprogramowania opartego o C++
  • odpowiedzialność za dobrą jakość kodu
  • tworzenie dokumentacji technicznej
  • współpraca z USA
Wymagania
  • wykształcenie wyższe techniczne (informatyka, rozwój oprogramowania lub pokrewne)
  • minimum 3-letnie doświadczenie w obszarze rozwoju oprogramowania (aplikacje webowe lub desktopowe)
  • praktycznia wiedza w zakresie C#, .NET oraz WPF
  • doświadczenie w pracy z metodykami zwinnymi
  • znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym
Oferta
  • stabilna praca w międzynarodowej organizacji o mocnej pozycji na rynku
  • udział w tworzeniu rozwijającego się centrum badawczo-rozwojowego
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz dostęp do najnowszych technologii
  • wynagrodzenie wzbogacone o system świadczeń pozafinansowych, bonusy finansowe oraz premie roczne

Szukasz pracy jako .Net Developer - nowe Centrum R&D

Oferta pracy na stanowisku: .Net Developer - nowe Centrum R&D w miejscowości: jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy .Net Developer - nowe Centrum R&D Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady dla szukających pracy

Jak sprawdzić, czy pracodawca płaci ZUS za pracownika?
Zgłoszenie pracownika do ubezpieczeń oraz naliczanie i odprowadzanie za niego składek
28/10/2018
Jak radzić sobie ze stresem w pracy?
Szacuje się, że stres dotyczy 50-70% pracowników, a jest on najczęściej odpowiedzią
26/10/2018
WAB – Praca Marzeń – Tester
Niepokój recenzenta, czyli praca marzeń dla odważnych Gęsia skórka ma to do siebie,
10/10/2018
Zobacz wszystkie