Wyszukaj spośród 18502 ogłoszeń o pracę

To ogłoszenie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Specjalista ds. Rysunków 2D/3D

Data: 20-06-2018, do końca 113 dni
Lokalizacja:

Dla naszego klienta - międzynarodowej firmy z branży automatyki przemysłowej poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty ds. Rysunków 2D/3D.

Obowiązki:
  • tworzenie oraz modyfikowanie rysunków 2D etykiet produktowych i opakowaniowych dla produktów automatyki przemysłowej
  • sporządzanie rysunków opakowań zbiorczych i pojedynczych
  • tworzenie i modyfikowanie rysunków 2D matryc, potrzebnych do trwałego oznakowania produktu
  • przygotowanie rysunków 2D instrukcji obsługi produktów
  • tworzenie i aktualizacja danych w systemie SAP, dla etykiet drukowanych na linii produkcyjnej
  • udział w projektach optymalizacji procesu znakowania i pakowania produktów.
Wymagania
  • wykształcenie techniczne- Mechanika, Elektromechanika, Automatyka lub pokrewne
  • dobra znajomość środowiska CAD 2D/3D (preferowane NX lub Creo2).
  • dobra znajomość rysunku technicznego
  • znajomość środowiska Addobe Illustrator
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego
Oferujemy
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku
  • pakiet świadczeń socjalnych (m.in. prywatna opieka zdrowotna, karta sportowa)

Szukasz pracy jako Specjalista ds. Rysunków 2D/3D

Oferta pracy na stanowisku: Specjalista ds. Rysunków 2D/3D w miejscowości: jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Specjalista ds. Rysunków 2D/3D Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady dla szukających pracy

Jak sprawdzić, czy pracodawca płaci ZUS za pracownika?
Zgłoszenie pracownika do ubezpieczeń oraz naliczanie i odprowadzanie za niego składek
28/10/2018
Jak radzić sobie ze stresem w pracy?
Szacuje się, że stres dotyczy 50-70% pracowników, a jest on najczęściej odpowiedzią
26/10/2018
WAB – Praca Marzeń – Tester
Niepokój recenzenta, czyli praca marzeń dla odważnych Gęsia skórka ma to do siebie,
10/10/2018
Zobacz wszystkie