Wyszukaj spośród 8618 ogłoszeń o pracę

Specjalista ds. Rysunków 2D/3D
Data: 20-06-2018, do końca 2 dni
Lokalizacja: Katowice , śląskie

Dla naszego klienta - międzynarodowej firmy z branży automatyki przemysłowej poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty ds. Rysunków 2D/3D.

Obowiązki:
  • tworzenie oraz modyfikowanie rysunków 2D etykiet produktowych i opakowaniowych dla produktów automatyki przemysłowej
  • sporządzanie rysunków opakowań zbiorczych i pojedynczych
  • tworzenie i modyfikowanie rysunków 2D matryc, potrzebnych do trwałego oznakowania produktu
  • przygotowanie rysunków 2D instrukcji obsługi produktów
  • tworzenie i aktualizacja danych w systemie SAP, dla etykiet drukowanych na linii produkcyjnej
  • udział w projektach optymalizacji procesu znakowania i pakowania produktów.
Wymagania
  • wykształcenie techniczne- Mechanika, Elektromechanika, Automatyka lub pokrewne
  • dobra znajomość środowiska CAD 2D/3D (preferowane NX lub Creo2).
  • dobra znajomość rysunku technicznego
  • znajomość środowiska Addobe Illustrator
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego
Oferujemy
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku
  • pakiet świadczeń socjalnych (m.in. prywatna opieka zdrowotna, karta sportowa)

Branża: Reklama / Grafika / Kreacja / Fotografia

Informacje o pracodawcy

Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o.

Praca w mieście

Cały kraj 1107
Warszawa 738
Wrocław 179
Kraków 177
Poznań 143
Zobacz więcej

Z nami rekrutują
Firmy, którym warto zaufać