Wyszukaj spośród 8308 ogłoszeń o pracę

To ogłoszenie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Pracownik produkcji

Data: 20-06-2018, do końca 57 dni
Lokalizacja:

Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Obecnie dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osób na stanowisko:

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Ożarów Mazowiecki, Duchnice

Zadania:

  • Obsługa maszyn produkcyjnych
  • Kontrola jakości gotowego wyrobu
  • Wprowadzanie danych do komputera
  • Pakowanie towaru (woreczki do pakowania żywności)

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji
  • Umiejętność obsługi komputera
  • Sprawność manualna
  • Podzielność uwagi oraz dobry wzrok
  • Gotowość do pracy na trzy zmiany
  • Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość do jej szybkiego wyrobienia

Oferta:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość przejścia w struktury naszego Klienta już po trzech miesiącach
  • Możliwość korzystania z cateringu w miejscu pracy lub ekwiwalent pieniężny - do wyboru
  • Praca od poniedziałku do piątku na trzy zmiany
  • Szkolenie wdrożeniowe w zakresie obsługi maszyn
  • Bogaty pakiet socjalny dla całej rodziny po przejściu w struktury firmy (darmowa opieka medyczna, ubezpieczenie, dofinansowanie wakacji)

Branża: Przemysł / Produkcja

Inne ogłoszenia pracodawcy

Młodszy Operator maszyn

Ożarów Mazowiecki, Polska

Pracownik obsługi zwrotów

Pracownik magazynowy

Młochów, Polska

Praca w mieście

Warszawa 471
Wrocław 168
Kraków 142
Poznań 109
Zobacz więcej

Z nami rekrutują
Firmy, którym warto zaufać

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady

Ponad 70 proc. firm boi się split paymentu
Z badań wynika, iż ponad 70 proc. przedsiębiorców nie jest zainteresowanych
18/09/2018
Symboliczne podwyżki dla rządowych urzędników
W przyszłym roku rządowi urzędnicy będą mogli liczyć na symboliczną podwyżkę. Ma
17/09/2018
Wrzesień 2018 pod znakiem III Kongresu Pracy Tymczasowej
Już po raz trzeci odbędzie się impreza znana w szerszych kręgach jako Kongres Pracy
10/09/2018
Zobacz wszystkie