Wyszukaj spośród 18536 ogłoszeń o pracę

To ogłoszenie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Pakowacz wyrobów czekoladowych

Data: 20-06-2018, do końca 118 dni
Lokalizacja:

Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Obecnie dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osób na stanowisko:

Zadania:
  • Manualne pakowanie wyrobów czekoladowych do paczek
  • Zapewnienie ciągłości procesu pakowania
  • Realizacja planu produkcyjnego
  • Zapewnienie określonych norm jakości i ilości
  • Stosowanie standardów organizacji i higieny
Wymagania:
  • Motywacja do pracy
  • Sprawność manualna
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 4-brygadowym
  • Aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
Oferta:
  • Praca od zaraz w międzynarodowej firmie
  • Umowa o pracę tymczasową z możliwością długofalowej współpracy
  • Stabilne wynagrodzenie podstawowe + premie
  • Wsparcie ze strony Konsultanta Manpower na każdym etapie rekrutacji i zatrudnienia
  • Przyjazna atmosfera pracy
  • Bezpłatny transport pracowniczy z: Brzegu, Nysy i okolic, Grodkowa, Lewina Brzeskiego, Wiązowa, Namysłowa, Oławy, Mąkoszyc, Łukowic Brzeskich
  • Dostęp do bogatego pakietu benefitów: karty Multisport, prywatnej opieki medycznej, pakietu zniżek Manpower Premium oraz Pracowniczego Klubu Zakupowego
Dodatkowe informacje

Kontakt
Manpower - ul. Mleczna 2, 49-300 Brzeg
lub ul. Smaków 2, 49-318 Skarbimierz-Osiedle (biuro na terenie Fabryki Czekolady)
Tel. 77 553 20 23 lub 668 126 633

Szukasz pracy jako Pakowacz wyrobów czekoladowych

Oferta pracy na stanowisku: Pakowacz wyrobów czekoladowych w miejscowości: jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy MANPOWERGROUP Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Pakowacz wyrobów czekoladowych Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Inne ogłoszenia pracodawcy

Dyrektor Sprzedaży

Łódź, łódzkie

Operator maszyn

Wólka Kosowska, mazowieckie

Pracownik pralni

Siemianowice Śląskie, śląskie

Operator działu mas

Tarnowo Podgórne, wielkopolskie

Wsparcie klienta z j. niemieckim

Szczecin, zachodniopomorskie

Praca w mieście

Warszawa 547
Wrocław 151
Kraków 120
Poznań 94
Zobacz więcej

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady dla szukających pracy

Jak sprawdzić, czy pracodawca płaci ZUS za pracownika?
Zgłoszenie pracownika do ubezpieczeń oraz naliczanie i odprowadzanie za niego składek
28/10/2018
Jak radzić sobie ze stresem w pracy?
Szacuje się, że stres dotyczy 50-70% pracowników, a jest on najczęściej odpowiedzią
26/10/2018
WAB – Praca Marzeń – Tester
Niepokój recenzenta, czyli praca marzeń dla odważnych Gęsia skórka ma to do siebie,
10/10/2018
Zobacz wszystkie