Wyszukaj spośród 8308 ogłoszeń o pracę

To ogłoszenie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Operator maszyn w fabryce czekolady

Data: 20-06-2018, do końca 57 dni
Lokalizacja:

Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Obecnie dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osób na stanowisko:

Zadania:

  • Obsługa maszyn i procesów zgodnie z instrukcjami stanowiskowymi i najlepszymi praktykami
  • Zapewnienie ciągłości produkcji i bieżąca kontrola parametrów obsługiwanych maszyn
  • Realizacja planu produkcyjnego
  • Zapewnienie określonych norm jakości i ilości
  • Stosowanie standardów czystości, organizacji i higieny
  • Współpraca z innymi działami

Wymagania:

  • Motywacja do pracy
  • Sprawność manualna
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 4-brygadowym
  • Aktualne badania do celów sanitarno-epidemiologicznych

Oferta:

  • Praca od zaraz w międzynarodowej firmie w Skarbimierzu
  • Umowa o pracę tymczasową z możliwością długofalowej współpracy
  • Stabilne wynagrodzenie podstawowe + premie
  • Wsparcie ze strony Konsultanta Manpower na każdym etapie rekrutacji i zatrudnienia
  • Przyjazna atmosfera pracy
  • Bezpłatny transport pracowniczy z: Brzegu, Nysy i okolic, Grodkowa, Lewina Brzeskiego, Wiązowa, Namysłowa, Oławy, Mąkoszyc, Łukowic Brzeskich
  • Dostęp do bogatego pakietu benefitów: karty Multisport, prywatnej opieki medycznej, pakietu zniżek Manpower Premium oraz Pracowniczego Klubu Zakupowego
Dodatkowe informacje

Kontakt:
Manpower - ul. Mleczna 2, 49-300 Brzeg
lub ul. Smaków 2, 49-318 Skarbimierz-Osiedle (biuro na terenie Fabryki Czekolady)
Tel. 77 553 20 23 lub 668 126 633

Branża: Przemysł / Produkcja

Z nami rekrutują
Firmy, którym warto zaufać

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady

Ponad 70 proc. firm boi się split paymentu
Z badań wynika, iż ponad 70 proc. przedsiębiorców nie jest zainteresowanych
18/09/2018
Symboliczne podwyżki dla rządowych urzędników
W przyszłym roku rządowi urzędnicy będą mogli liczyć na symboliczną podwyżkę. Ma
17/09/2018
Wrzesień 2018 pod znakiem III Kongresu Pracy Tymczasowej
Już po raz trzeci odbędzie się impreza znana w szerszych kręgach jako Kongres Pracy
10/09/2018
Zobacz wszystkie