Wyszukaj spośród 8402 ogłoszeń o pracę

To ogłoszenie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Specjalista obsługi maszyn CNC
Siemianowice Śląskie

Data: 20-06-2018, do końca 58 dni
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie , śląskie

Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Obecnie dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osób na stanowisko:

Zadania:

  • Obsługa maszyn CNC
  • Produkcja zgodna ze specyfikacją techniczną produktu
  • Bieżąca kontrola jakości wykonywanych detali (pomiary)
  • Prowadzenie dokumentacji pomiarowej
  • Dbałość o prawidłowy stan techniczny maszyn oraz porządek w miejscu pracy

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na maszynach CNC - min. 2 lata
  • Wykształcenie średnie techniczne
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Chęć i motywacja do nauki
  • Dyspozycyjność do wyjazdów na szkolenia na terenie Niemiec - około 6 miesięcy
  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym od poniedziałku do piątku (6-14; 14-22; 22-6)
  • Sumienność i dokładność w wykonywaniu swoich obowiązków

Oferta:

  • Stałe i stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę - bezpośrednio u klienta
  • Duże możliwości rozwoju
  • Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Szeroki pakiet szkoleń
  • Praca w międzynarodowym środowisku

Branża: Przemysł / Produkcja

Z nami rekrutują
Firmy, którym warto zaufać

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady

Zobacz wszystkie